Zamknij

Jechała za szybko, uderzyła w drzewo

21:07, 05.03.2019 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
Skomentuj
REKLAMA

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło  na trasie Tchórznica - Jabłonna Lacka.

W poniedziałek, 4 marca, około godziny 22:45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na trasie Tchórznica - Jabłonna Lacka. Ze zgłoszenia wynikało, że w wypadku poszkodowane zostały 2 osoby.
Ze względu na pogranicze dwóch gmin Sabnie oraz Jabłonna Lacka na miejsce skierowano jednostki z Jabłonny oraz Sabni, jak również techniczny zastęp z JRG Sokołów Podlaski, policję i zespoły ratownictwa medycznego. Na miejscu strażacy zastali mocno rozbity samochód osobowy marki Renault oraz 2 osoby poszkodowane: kierującą kobietę, znajdującą się po za pojazdem, uskarżającą się na ból barku oraz mężczyznę znajdującego się w samochodzie, uskarżającego się na ból w klatce piersiowej.
Do zadań strażaków należało udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym osobom do momentu przybycia zespołów ratownictwa medycznego, odłączenie zasilania w pojeździe, zabezpieczenie i oświetlenie miejsca zdarzenia oraz zablokowanie ruchu na trasie Tchórznica - Jabłonna Lacka
Po przybyciu na miejsce zespołów ratownictwa medycznego poszkodowane osoby zostały przekazane ratownikom a następnie przetransportowane zostały do szpitala w Sokołowie Podlaskim.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Renault Clio 44 letnia kobieta nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierująca wraz z pasażerem trafili do szpitali.  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia – informuje mł. asp. Jakub Więsak, rzecznik prasowy sokołowskiej policji.

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Z pow...Z pow...

12 5

A wydawać by się mogło że w tym wieku ma się trochę rozsądku. Jednak,że mylna sprawa. 09:21, 06.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mariola BiałobrzeskaMariola Białobrzeska

6 6

odp.na ww.
Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to by , wyczerpać temat , ale także by nie wyczerpać słuchaczy . 18:05, 07.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Para Norom....Para Norom....

8 5

Tak mówi Mariolka do Gabryśki... 18:15, 07.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MoniMoni

6 2

Ojj szkoda Reni 15:59, 09.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA