Zamknij

Policjanci pilnują niewybuchu znalezionego w Wojewódkach

21:02, 07.05.2019 | MŁ. ASP. JAKUB WIĘSAK
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek, 7 maja, do sokołowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że podczas prac polowych na terenie gminy Bielany znaleziono niewybuch.

Do Wojewódek Górnych skierowano funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Repkach. Policyjny pirotechnik potwierdził, że jest to pocisk artyleryjski pochodzący z czasów II wojny światowej. Znalezisko mierzy około 40 cm długości i ma 10 cm średnicy. Funkcjonariusze zabezpieczają miejsce, by żadna z postronnych osób nie miała do niej dostępu. Powiadomiono również jednostkę wojskową, Warszawską Brygadę Pancerną, celem zabrania znaleziska.
Prawdopodobnie mundurowi blisko dobę będą pilnowali miejsca znalezienia pocisku. Na drugi dzień, przy użyciu specjalnego pojazdu, niewybuch zostanie zabrany przez żołnierzy.

(MŁ. ASP. JAKUB WIĘSAK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone