Zamknij

Zapaliła się stodoła i składowany obok węgiel

11:33, 13.09.2019 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 13 września, około godziny 3:15 służb ratowniczych w Sokołowie Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Skwierczyn-Dwór w gminie Repki.

Na miejsce pożaru dyspozytor skierował łącznie 6 zastępów straży pożarnej. Pierwsze zastępy, które dotarły we wskazane miejsce zastały pożar wnętrza murowanej stodoły, oraz pożar hałdy miału węglowego. Do zadań strażaków należało podanie prądów gaśniczych w natarciu na płonące wnętrze stodoły w której składowane było zboże oraz sprzęt rolniczy, jak również na płonącą hałdę węgla.
Pomocne w gaszeniu węgla okazało się wykorzystanie kamery termowizyjnej, która dokładnie pokazała źródło ognia. Gaszenie hałdy węgla ułatwiło wykorzystanie koparko-ładowarki, która przerzucała węgiel i lancy gaśniczej która pozwoliła dostać się strażakom do "wnętrza" pożaru. Na szczęście w pożarze nie ucierpiały żadne osoby.

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

bosak,,,bosak,,,

1 0

Bardzo dziwne. Zapaliło się o 3 nad ranem... 18:30, 14.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do bosakaDo bosaka

1 0

To mogło się zapalić i o 12 w ciągu dnia. Przecież to normalne że węgiel i jego produkty, tak samo jak siano mogą ulec samozapaleniu i tak było prawdopodobnie w tym przypadku, yym bardziej że hałda była przykryta folią, a że przylegało to bezpośrednio do ściany stodoly to wyszło jak wyszło. 19:14, 14.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

normalna normalna

0 1

Co to jest samozapłon ? Sam zapalił ? 19:48, 14.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone