Zamknij
REKLAMA

W pożarze warsztatu spłonął samochód ciężarowy

10:14, 10.10.2019 | INFO/FOT. OSP SUCHODÓŁ
Skomentuj
REKLAMA

W środę, 9 października, wieczorem zapalił się budynek gospodarczy w Suchodole. W środku była ciężarówka i butle z gazem.

Około godziny 21:55 dyżurny SKKP w Sokołowie Podlaskim uruchomił syrenę w jednostce OSP Suchodół. Ze zgłoszenia wynikało iż, pali się budynek gospodarczy w tej miejscowości.
- Po dotarciu na miejsce zastaliśmy w pełni rozwinięty pożar budynku. Sytuacja od razu została przekazana dyspozytorowi wraz z informacją, że potrzebne są duże siły i środki. Dyspozytor na miejsce kierował kolejne zastępy z JRG jak i z OSP – relacjonują druhowie z OSP Suchodół. - Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody w natarciu na palący się budynek oraz niedopuszczenie do rozprzestrzeniania się ognia na pobliskie zabudowania.
Po około godzinnej akcji udało się opanować sytuację i nastąpiło dogaszanie budynku.
W pożarze doszczętnie spłonął samochód ciężarowy, ale na szczęście nie było osób poszkodowanych. Działania zostały zakończone po godzinie 01:20.

 

(INFO/FOT. OSP SUCHODÓŁ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Ważne.Ważne.

3 7

Czy to warsztat czy budynek gospodarczy w końcu był. Jak warsztat to jakieś zaprószenie [ po spawaniu ] a jak bud. gospodarczy to zwarcie instalacji w samochodzie. 15:19, 10.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZzzzZzzz

5 2

Odezwał się znawca 16:49, 10.10.2019


REKLAMA