Zamknij

Nocny pożar domu w Sterdyni

11:47, 02.02.2020 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 2 lutego, około godziny 1:30 do służb ratowniczych w Sokołowie Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego na ulicy Tartacznej w Sterdyni.

Na miejsce skierowane zostały znaczne siły i środki straży pożarnej z JRG Sokołów Podlaski oraz OSP. Strażacy zastali gęsto wydobywający się dym z murowanego domu oraz wszystkich mieszkańców, którzy opuścili budynek przed przybyciem służb. Aby zlokalizować źródło pożaru strażacy wyposażeni a aparaty ochrony układu oddechowego wraz z nawodnioną linią gaśniczą weszli do wewnątrz budynku.
Mimo silnego zadymienia strażakom udało się znaleźć źródło pożaru, okazało się, że płonie ocieplenie wnętrza budynku w pomieszczeniu kotłowni, ze względu na łatwy materiał palny pożar zaczął przenosić się na dalszą cześć budynku mieszkalnego.
Strażakom szybko udało się opanować oraz ugasić pożar i tym samym ograniczyli straty pożarowe. Dalsza część akcji polegała na wyniesieniu na zewnątrz budynku spalonych elementów oraz ich przelanie jak również przewietrzenie budynku mieszkalnego i dokładne sprawdzenie go przy pomocy kamery termowizyjnej i czujników wielogazowych.

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

z  OSP-KSRG,,z OSP-KSRG,,

0 0

Dobrze , że ktoś w porę zauważył...... 16:33, 02.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone