Zamknij
REKLAMA

Damski bokser ponownie trafił do aresztu

10:40, 01.06.2020 | BGG/FOT. ARCHIWUM
Skomentuj
REKLAMA

42-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego groził swojej żonie, sąd uznał że bezpieczeństwo kobiety jest zagrożone.

W ubiegłym tygodniu mieszkanka powiatu sokołowskiego zgłosiła na policji, że mąż jej grozi. Sprawa okazałą się poważna. Mężczyzna był już wcześniej skazany za znęcanie się nad najbliższymi, niedawno opuścił zakład karny.
- W dniu 27 maja 2020 r. Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres dwóch miesięcy dla 42-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego, podejrzanego o stosowanie gróźb w kierunku swojej żony – informuje asp. Jakub Więsak, rzecznik prasowy sokołowskiej policji. - Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

(BGG/FOT. ARCHIWUM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

a teraz.a teraz.

1 0

Do celi ,, wpuścić ,, MU Panią Guzowską... 15:51, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA