Zamknij
REKLAMA

Szczęśliwy finał poszukiwań 60-latki. Wyszła boso o 4 rano...

00:14, 29.03.2021 | ASP. JAKUB WIĘSAK
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim w godzinę od zgłoszenia zaginięcia 60-latka została odnaleziona. Kobieta szła boso, była przemarznięta, wycieńczona i kompletnie nie wiedziała gdzie się znajduje. Z kobietą był utrudniony kontakt, oświadczyła jedynie, że jest jej bardzo zimno. Policjanci udzielili kobiecie pomocy, okryli ją kocem termicznym i umieścili w ogrzanym radiowozie.

W sobotę rano dyżurny sokołowskiej Policji został powiadomiony o zaginięciu 60-latki. Według zgłaszającego kobieta wyszła z domu około godziny 4 rano, nie wiadomo było dokąd się udała, a rodzina nie miała z nią kontaktu. Zaginiona jest osoba schorowaną, na stałe przyjmuje leki. Nie posiada telefonu komórkowego, a poza tym ma problemy z orientacją w terenie. To wszystko świadczyło o tym, że zdrowie i życie kobiety może być zagrożone.
Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Doświadczeni policjanci podczas wykonywanych czynności poszukiwawczych, wykonali szereg ustaleń, które pozwoliły odnaleźć zaginioną, kilkadziesiąt kilometrów od jej domu. Policjanci odnaleźli 60-latkę, która szła boso, była przemarznięta, wycieńczona i kompletnie nie wiedziała gdzie się znajduje. Z kobietą był utrudniony kontakt, oświadczyła jedynie, że jest jej bardzo zimno.
Policjanci natychmiast udzielili kobiecie niezbędnej pomocy, okryli ją kocem termicznym i umieścili w ogrzanym radiowozie. Kobieta została przekazana przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego.
Dzięki szybkiej reakcji mundurowych w ciągu zaledwie godziny od zaginięcia kobieta została odnaleziona. Sokołowscy policjanci kolejny już raz udowodnili, że zawsze można na nich liczyć.

 

(ASP. JAKUB WIĘSAK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Teraz już --Teraz już --

3 0

Rzecznik trochę delikatniej opisał ,, przykrą sprawę ,, dla rodziny -- obyło się bez podania gminy. Ale mimo wszystko duże uznanie za szybką i skuteczną akcję dla Policji -- Brawo !. 19:11, 29.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

60 lat ..60 lat ..

1 2

to zaledwie POŁOWA przebiegu danego nam od Stwórcy. Więc nie wpadajcie w depresję. Tu coś poszło niezdrowo. Geny, styl życia, ubóstwo, stres - jest wiele czynników skracających gwarancję. 19:40, 29.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ricorico

1 1

w godzinę przeszła kilkadziesiąt kilometrów! 16:26, 01.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sąsiedzi Sąsiedzi

2 0

Przecież ten artykuł to jakaś kpina dzień wcześniej razem z sąsiadami zauważyliśmy ta kobietę nagą od pasa w dół błąkającą sie przy naszych posesjach zostały wezwane służby pogotowie a później policja i zamiast zabrać ją na badania neurologiczne lub do jakiegoś miejsca bezpiecznego zostala odwieziona prosto do domu z którego po kilku godzinach znów wyszła.... zgłoszono zaginiecie a później potężny sukces a ja się pytam dlaczego dzień wcześniej jej nie pomogli aleczego się nie robi zeby wysławić nasze służby mundurowe które statystyki mają najlepsze w unieszkodliwaniu małolatów z gramem zioła 14:39, 08.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%