Zamknij
REKLAMA

Makabryczne odkrycie we wnętrzu spalonego domu

15:05, 22.10.2021 | BGG/FOT. OSP KOSÓW LACKI
Skomentuj
REKLAMA

Do tragicznego pożaru doszło w nocy, 22 października, w Żochach w gminie Kosów Lacki. Po ugaszeniu ognia w spalonym drewnianym domu znaleziono zwęglone zwłoki.

Służby ratownicze o pożarze zaalarmowane zostały o godzinie 3.50.

- Gdy strażacy dotarli na miejsce, cały drewniany budynek mieszkalny pokryty blachą objęty był już ogniem. W akcji gaśniczej udział brały3 zastępy z JRG Sokołów Podlaski oraz 5 zastępów OSP – w sumie 36 strażaków. Na miejsce przyjechał też zastępca komendanta powiatowego PSP – informuje mł. asp. Łukasz Tomczuk, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Sokołowie Podlaskim. - Po ugaszeniu pożaru strażacy przystąpili do przeszukania pozostałości budynku. We wnętrzu znaleźli zwęglone ludzkie zwłoki.

Okoliczności wybuchu pożaru wyjaśniać będzie policja.

- Na miejscu zdarzenia zostały wykonane czynności procesowe pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Sokołowie Podlaskim. W celu ustalenia szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia oraz zidentyfikowania osoby, która poniosła śmierć w skutek pożaru zostanie przeprowadzone śledztwo - informuje sierż. Aleksandra Borowska z sokołowskiej policji.

Z naszych informacji wynika, że ofiarą może być starsza kobieta, mieszkająca w budynku. Była widziana jeszcze dzień przed tragedią.

- Ze względu na stan zwłok, dla potwierdzenia tożsamości ofiary konieczne będzie przeprowadzenie badań genetycznych – informuje Leszek Soczewka, prokurator rejonowy w Sokołowie Podlaskim.

(BGG/FOT. OSP KOSÓW LACKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%