Zamknij
REKLAMA

Sokołowscy policjanci pomagali w patrolowaniu terenów przygranicznych

09:15, 25.11.2021 | ASP. NINA ZANIEWICZ/KPP ŁOSICE
Skomentuj
REKLAMA

Łosiccy policjanci z wraz z mundurowymi z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim i funkcjonariuszami z placówki Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Terespolu prowadzili działania mające na celu ujawnianie nielegalnego przekraczania granicy RP.

W poniedziałek przez wiele godzin policjanci wspólnie z funkcjonariuszami i przewodnikiem z psem służbowym z placówki Straży Granicznej w Terespolu monitorowali nadbużańskie tereny powiatu łosickiego. Użyte zostały m.in. policyjne drony wyposażone w czujniki podczerwieni, umożliwiające monitorowanie wielu kilometrów obszaru zarówno w dzień jak i w nocy. W akcji brali udział dwaj funkcjonariusze KPP Sokołów Podlaski – operatorzy dronów.

W ramach wspólnych działań zwracano szczególną uwagę na przypadki przemieszczania się osób po terenach leśnych oraz wodnych, co miało na celu wykrycie przypadków nielegalnego przekraczania granicy państwowej.

Należy przypomnieć, że w przypadku organizowania nielegalnej migracji, osobie przewożącej nielegalnych migrantów może grozić nawet do 8 lat więzienia.

(ASP. NINA ZANIEWICZ/KPP ŁOSICE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

JPJP

5 0

No w końcu dron użyty zgodnie z przeznaczeniem. Myślałem że on tylko krzaki marihuany w ogródkach działkowych potrafi znajdywać. Wielki sukces POlicji!!!!! 16:51, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BDBBDB

2 2

Murem za polskim mundurem! 23:38, 26.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SokołowiakSokołowiak

1 0

Byłoby bardzo zalecane, żeby zaczęli sprawdzać maski w Biedronce stodole i innych skupiskach. 11:25, 29.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%