Zamknij
REKLAMA

Przypominają najmłodszym zasady dotyczące bezpieczeństwa

12.54, 19.08.2022 ST.SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA Aktualizacja: 12.57, 19.08.2022
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim w lipcu i sierpniu przeprowadzają spotkania profilaktyczne z uczęszczającymi do przedszkoli dziećmi, kontrolują półkolonie oraz obozy harcerskie.

Wakacyjna pogoda dopisuje. Upalne dni zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz, w parkach, czy też przy zbiornikach wodnych. Podczas spotkań z najmłodszymi mieszkańcami powiatu sokołowskiego przypomniano im zasady bezpiecznego spędzania czasu podczas wakacji w domu jak i na zewnątrz.

Na terenie powiatu sokołowskiego odbywały się półkolonie oraz obozy harcerskie, podczas których dzieci i młodzież spędzały wolny czas od szkoły. Pomimo stale prowadzonej profilaktyki w placówkach oświatowych spotkania podczas takich przedsięwzięć są niezbędne i niezwykle ważne, aby wpajać od najmłodszych lat zasady bezpieczeństwa.

Podczas spotkań policjantom towarzyszyli również przedstawiciele min. Państwowej Straży Pożarnej oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Przypomniane zostały zasady bezpiecznego i higienicznego spędzania czasu nad wodą w związku z prowadzoną akcją „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” , do czego wykorzystano multimedialne materiały dydaktyczne.

(ST.SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%