Zamknij
REKLAMA

Wspólnie bawili się na pikniku

10.50, 21.09.2022 22. GDH
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę, 17 września, mieszkańcy parafii Wirów oraz zuchy z 22. GZ Łowcy Przygód, jak i harcerze z 22GDH Azymuty wraz z rodzicami spotkali się na wspólnym pikniku sportowo-harcerskim.

[FOTORELACJA]906[/FOTORELACJA]

Organizatorem spotkania był ksiądz proboszcz Parafii Wirów Paweł Solka, 22. GZ i 22. GDH. Mimo zapowiadanego wcześniej deszczu, nad Wirowem tego dnia świeciło piękne słońce, zabawa była więc udana. Podczas zawodów dzieci i młodzież rywalizowała z dorosłymi. Było przy tym wiele zabawy, a można było spróbować swoich sił w przeciąganiu liny, strzelaniu z łuku, walki na miecze, biegach w spodniach 3-osobowych, wyścigach na konikach.

Sobota była dniem szczególnym zarówno dla zuchów, jak i harcerzy. dla 22GDH. Od 17 września drużynową 22GDH Azymuty jest, będąca od początku w 22GDH AZUMYTY, dh. harcerka orla Maria Pieczyska. Dotychczasowy drużynowy pwd. Adam Mazurek obejmie opiekę nad drużyną i będzie jej przybocznym! Nową przyboczną drużyny została mianowana Joanna Kryszczuk, która swoją przygodę w harcerstwie zaczęła już w zuchach. Tego dnia zielony sznur przybocznych otrzymały także Iga Siwińska i Ola Goworek, które będą „prawą ręką” drużynowej 22. GZ ŁOWCY PTRZYGÓD.

W sobotę 5 zuchów przeszło do 22. GDH AZYMUTY. Nina Siwińska, Ola Malon, Julka Toczyska, Paulina Połog i Adaś Goworek rozpoczynają próbę na harcerkę/harcerza! Grtulujemy im serdecznie i życzymy wielu przygód. Podczas wspólnego ogniska zuchy otrzymały gwiazdki zuchowe, a harcerze kolejne stopnie. Nie zabrakło oczywiście wspólnego śpiewania, zabaw, grochówki, pysznego kompotu i ciasta. Nad całością czuwali phm. Anna Kożuchowska Kurylak, HO Maria Pieczyska i pwd. Adam Mazurek.

(22. GDH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%