Zamknij
REKLAMA

Na jubileusz był pyszny tort, życzenia i podziękowania

08:51, 13.11.2021 | INFO/FOT. 22. GZ
Skomentuj
REKLAMA

W gronie przyjaciół, podczas uroczystego kominka, zuchy z 22. GZ Łowcy Przygód z Hufca ZHP Sokołów Podlaski świętowały II rocznicę działalności gromady.

W kominku udział wzięli harcerze z 22. GDH AZYMUTY wraz z drużynowym pwd. Adamem Mazurkiem.

- 2 lata to zarazem mało i dużo. Gdybyśmy jednak zechcieli spisać to, co zrobiły zuchy z 22. GZ Łowcy Przygód, zajęłoby nam to bardzo dużo miejsca i czasu. Dwa lata to ogrom zdobytych przez nie sprawności, liczne zbiórki i biwaki. A zbiórka zuchowa jest dla każdego zucha okazją do licznych ciekawych aktywności. 22. GZ ŁOWCY PRZYGÓD to wiele przygód i pozytywnych emocji. To przede wszystkim fantastyczne zuchy i równie fantastyczni rodzice zuchów, na których zawsze można liczyć - podkreśla drużynowa gromady phm. Anna Kożuchowska-Kurylak

Podczas kominka był przepyszny tort, życzenia, podziękowania złożone na ręce rodziców i przyjaciół gromady złożone przez drużynową, w tym dla pani Agnieszki Deniziak i ks. Pawła Solka.

W poczet zuchów została przyjęta też zuchna Julka Toczyska, która tego dnia złożyła Obietnicę Zuchową. Były wspólne tańce, śpiewy i pląsy, a także prezenty. Pyszny tort sprawiły zuchom mamy, panie Magda Kryszczuk i Marzena Siwińska. Zuchy otrzymały piękne plecaki i z uśmiechami na twarzy czekają na następną zbiórkę.

(INFO/FOT. 22. GZ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

NO , no,,,NO , no,,,

1 5

Dawniej ,, ZUCH ,, TO narybek dla PZPR. Był pózniej Harcerz , ZSMP i ZSMW no i kandydat ,, próbny ,, do PZPR -- A teraz dla kogo wychowywany jest TEN narybek. 09:27, 13.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ObywatelObywatel

3 0

Między innymi dla Ciebie,by służyć pomocą i innymi wartościami Patyiotycznymi.CZUWAJ !!!
10:00, 13.11.2021


REKLAMA
0%