Zamknij
REKLAMA

Trójkowe wycieczki: Teatr Buffo, Stadion Narodowy, Siedlce...

16:35, 25.04.2022 | SP NR 3
Skomentuj
REKLAMA

21 kwietnia był bardzo ciekawym dniem dla uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Sokołowa Podlaskiego. Aż cztery klasy tego dnia udały się na wycieczki.

Klasa pierwsza i trzecia wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu był Teatr Buffo. Uczniowie obejrzeli tam spektakl „Piotruś Pan”. Rozmach scenerii, wspaniała gra aktorów oraz świetne piosenki, ubarwiające przedstawienie pozostawiły niezapomniane wrażenia. Następnie młodzi turyści zwiedzili Stadion Narodowy. Z platformy widokowej podziwiali ogromny obiekt, na którym odbywają się ważne imprezy sportowe i kulturalne. Ostatnim punktem był pyszny posiłek w restauracji Willa Zagórze. Klasa czwarta i szósta pojechały zaś do Siedlec. Jak podkreślają uczniowie - by miło i ciekawie spędzić czas z dala od szkolnych murów, poznać miasto Siedlce i lepiej poznać siebie nawzajem. Pierwszym punktem programu był park trampolin, gdzie przez godzinę intensywnie uczniowie zużywali niewyczerpane - jak się okazało – zapasy swojej energii. A potem przejazd przez przykryte deszczem miasto, czas na złapanie oddechu i wreszcie Galeria z zasłużonym „obiadem” – w starym dobrym McDonald’s.
Następnie, zaopatrzeni w tradycyjny popcorn i inne „konieczne” dodatki uczniowie udali się na projekcję filmu, który bardzo im się podobał. Wspólne wyjazdy były dla wszystkich uczniów możliwością integracji grup klasowych oraz okazją do aktywnego spędzenia czasu.

(SP NR 3)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%