Zamknij

Przedszkolaki gościły niezwykłego turystę: Krecika z dobranocki

22:17, 13.04.2018 | INFO/FOT. NP „CHATKA PUCHATKA
REKLAMA
Skomentuj

Przedszkole Niepubliczne ,,Chatka Puchatka” w Sokołowie Podlaskim jako jedyne w powiecie sokołowskim zakwalifikowało się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Krecik poznaje Polskę". 

W ramach programu, maskotka słynnego bajkowego Krecika podróżuje po całej Polsce, odwiedzając przedszkola, by wraz z dziećmi poznać najdalsze zakątki naszego kraju. Swą przygodę Krecik rozpoczął we wrześniu w Częstochowie. W kwietniu zawitał do Przedszkola Niepublicznego ,,Chatka Puchatka” w Sokołowie Podlaskim.
W ramach wizyty Krecika, grupa 4-latków wraz z wychowawcą Eweliną Siwińską oprowadziła swego gościa po najważniejszych i najciekawszych miejscach Sokołowa Podlaskiego. Wraz z krecikiem dzieci zwiedziły Urząd Miasta, pokazały pomniki znajdujące się w mieście oraz zabrały Krecika do nowoczesnej kręgielni YUNAVI.
Poprzez udział w projekcie, dzieci zdobyły nowe doświadczenia i rozwinęły zainteresowania pięknem naszej Ojczyzny, a szczególnie swojego miasta. Po wizycie przedszkolaki spakowały dla Krecika piękne prezenty: plan miasta, pamiątki, przewodniki i książkę o Sokołowie Podlaskim oraz rysunki, które same przygotowały, aby mógł wrócić do domu z bagażem pełnym nowych i niesamowitych doświadczeń.

(INFO/FOT. NP „CHATKA PUCHATKA)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone