Zamknij

W naszym szpitalu powstanie Serenadowy Kąciki Zabaw dla dzieci!

21:39, 08.01.2019 | INFO/FOT. SPOMLEK
REKLAMA
Skomentuj

Mobilizacja się opłaciła! Ogromne zaangażowanie mieszkańców, aż 198 651 głosów i jeden cel: radość dla najmłodszych – tak można podsumować finał akcji Serenada dla Dzieci Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Lublin, Człuchów, Ustrzyki Dolne, Lesko, Sokołów Podlaski i Brusy – to właśnie tu powstaną Serenadowe Kąciki Zabaw dla dzieci. 

Do tegorocznej edycji projektu zgłosiło się aż 18 placówek zdrowotnych z całej Polski zarekomendowanych przez pracowników i dostawców Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. W wyniku ogólnopolskiego głosowania internautów wyłonionych zostało 6 placówek medycznych z największą ilością głosów, które mleczarnia wyposaży w wyjątkowe kąciki zabaw dla najmłodszych.

Laureaci tegorocznej edycji to:
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie 
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim
Przychodnia Rodzinna Thielemann i Wspólnicy Sp.j. w Brusach

- Mimo zimowej aury za oknem, emocje, które towarzyszyły wszystkim w ostatnich dniach głosowania były nie do opisania. Ilość oddanych głosów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Cudowne jest to, że mieszkańcy poszczególnych miejscowości nie tylko oddawali głosy, ale sami zaangażowali się w promocję akcji, zapraszając do głosowania swoje rodziny i znajomych m.in. za pośrednictwem  różnych kanałów social media. Nie ma wątpliwości, że tak piękny finał naszej akcji nie byłby możliwy bez ich wsparcia i wielkiego serca. – podkreśla Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Przekazanie nagród laureatom nastąpi do końca lutego, tak aby najmłodsi jak najszybciej mogli korzystać z wyjątkowych kącików zabaw, które będą wyposażone w dużą interaktywną zabawkę zaprojektowaną w konsultacji pedagogami i psychologami oraz dziecięce mebelki w ciepłej, żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada. 

Cieszymy się, że nasza inicjatywa wzbudziła tak duże zainteresowanie i spotkała się z tak pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców poszczególnych miejscowości. Dostaliśmy mnóstwo wiadomości od pracowników placówek, ale i samych rodziców, które jeszcze bardziej utwierdziły nas w przekonaniu, jak bardzo potrzebne są tego typu miejsca dla najmłodszych. Już zaczynamy myśleć o kolejnej edycji, tak aby naszych wyjątkowych kącików z roku na rok było w Polsce coraz więcej. – dodaje Aneta Mostowiec. 

(INFO/FOT. SPOMLEK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (5)

SuperSuper

9 2

Oddane głosy co dobe się oplacily tylko dlaczego nasi politycy nic nie robią dla szpitala? 22:15, 08.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Brawo!Brawo!

13 0

Udało się nam wszystkim zrobić coś dla szpitala!!! 22:21, 08.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AA

7 2

A jakieś leczenie będzie? Może zatrudnijmy lekarza? A nawet dwóch? A może Pan JAcek "węźmie" kilka godzin w przychodni? 23:06, 08.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Ado A

10 3

Dziękujemy Panu Przewodniczącemu Jackowi i prosimy o więcej. 06:41, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Z pow....Z pow....

2 0

Tak,Tak dzieciom się to już dawno należało ---BRAWO ---. 13:24, 10.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone