Zamknij

Stworzyły Koła Gospodyń Wiejskich i już mają powód do dumy

20:25, 14.03.2019 | INFO/FOT. UG SOKOŁÓW PODL.
REKLAMA
Skomentuj

Panie z Grochowa i Nowej Wsi skrzyknęły się i założyły Koła Gospodyń Wiejskich. Z okazji Dnia Kobiet przygotowały imprezy, na które zaprosiły wszystkie mieszkanki swoich miejscowości.

Na obydwu imprezach obecny był wójt gminy Sokołów Podlaski Janusz Kur, który złożył Paniom serdeczne życzenia: radości, szczęścia, długich lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz spełnienia marzeń. Wręczył im również specjalnie na tę okazję przygotowany prezent.
Do życzeń przyłączyli się również radni Rady Gminy Sokołów Podlaski: w Grochowie Wiesław Żelazowski, w Nowej Wsi Maciej Komycz oraz sołtys sołectwa Nowa Wieś Krzysztof Hardej. W ciepłych słowach zwrócili się do obecnych na sali pań, życząc im wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.
Obydwie imprezy były bardzo udane. Była to okazja to rozmowy i spędzenia w sposób miły i radosny wolnego czasu. Brawa dla  Kół Gospodyń Wiejskich obydwu miejscowości, które dzięki bardzo dobrej i zgodnej współpracy ten dzień przygotowały perfekcyjnie. I miejmy nadzieję, do zobaczenia za rok - w takim albo jeszcze liczniejszym składzie.

(INFO/FOT. UG SOKOŁÓW PODL.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

ZnajomaZnajoma

1 0

Jestem dumna z waszej pracy na rzecz mieszkańców " Naszej Małej Ojczyzny " 15:43, 15.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone