Zamknij

Uczennice z Grochowa najlepsze w „ptasim” konkursie

23:02, 08.04.2019 | ANNA WYSZOMIERSKA, JOANNA MACZUGA
REKLAMA
Skomentuj

Uzdolnione plastycznie dziewczęta wykonały prace na Gminny Konkurs Plastyczny zatytułowany „Jestem przyjacielem ptaków” ogłoszony przez Szkołę Podstawową w Nowej Wsi.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, zwrócenie uwagi na piękno otaczającej przyrody, kształtowanie właściwych zachowań, w tym poszanowanie dla środowiska oraz nauka rozpoznawania gatunków ptaków i ich zachowań.
Za swoje prace uczennice : Karolina Kosieradzka z klasy VIII i Paula Kisielińska z klasy I otrzymały nagrody za zajęcie pierwszych miejsc w swoich kategoriach wiekowych, a Julia Wiśniewska z klasy II otrzymała wyróżnienie.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(ANNA WYSZOMIERSKA, JOANNA MACZUGA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (7)

jackyjacky

9 11

Szkoła w Nowej Wsi dba o dzieci nie strajkują i są wyniki w konkursach ...
12:13, 09.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KołtunKołtun

8 3

Wstyd łamistrajki,wstyd!! 22:46, 09.04.2019


Sprytny Sprytny

4 5

Szkoda że PiS wygrał w powiecie sokolowskim i nie było zmiany burmistrza w Sokołowie .Może już by było LGBT w szkołach i sygnalista w każdej szkole .A tak mamy ciemnogród 20:17, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nauczycielkanauczycielka

9 6

Nauczyciele i dyrektor szkoły z Grochowa przystępując do strajku wykazali się dużą odwagą i solidarnością. Brawo. Niestety inni dali się zastraszyć PIS-owskiej brudnej propagandzie. 20:46, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SokoSoko

4 0

W Sokołowie (w powiecie też?) w niektórych szkołach trwa strajk. A tymczasem Życie Sokołowa zajmuje się wieloma sprawami, np. popularyzacją tzw. piątki w Bielanach itd. Widocznie to, co jest niemiłe dla rządzących nie jest miłe dla redakcji... 21:59, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Soko cd.Soko cd.

2 0

Oczywiście wielkie słowa uznania dla małych i uzdolnionych uczniów :) 22:01, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Żądanie Żądanie

6 0

Stawiam żądanie następującej treści:
Pensje dla rodziców uczących dzieci w domach za nauczycieli, którzy nie przerabiają materiału wynikającego z programu nauczania.
Jestem zdania, że nauczyciele nie zasługują na podwyżki. Dlaczego tak uważam? Ponieważ nauczyciele są coraz bardziej wygodni, nie przekazują wiedzy objętej programem nauczania podczas lekcji. Niektórzy to w ogóle nie realizują programu, tylko zadają prace domowe i w roli nauczyciela występuje rodzic. To ja, nie będąc pedagogiem, nie mając przygotowania z każdej dziedziny, w której odbywają się lekcje, mam za zadanie:
- przygotować się z materiału który był na zajęciach a nie został omówiony,
- przygotować dziecko do kolejnych lekcji, kosztem innych zajęć, kosztem odpoczynku po 8-10 godzinach pracy zawodowej, bo podczas lekcji nauczyciel tego nie robi.
A następnie z tego programu, którego sam nie przerobił nauczyciel robi sprawdzian.
I za co te pieniądze się pytam? Nauczyciele zarabiają za dużo, w stosunku do ich zaangażowania i czasu poświęconego dla uczniów.
Co z dziećmi, których rodzice nie robią tak jak ja, czyli nie poświęcają czasu dla dzieci? Uważam, że nie mają szans na normalne nauczanie i będą odstawać od rówieśników, których rodzice przejmują rolę nauczycieli.
Dlatego zwracam się o wynagrodzenie godzin spędzonych z dzieckiem nad lekcjami i materiałem, którego nie zrealizowali nauczyciele. 10:06, 11.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone