Zamknij

Grochów: uczniowie i nauczyciele szkolą się z programowania

21:56, 08.05.2019 | INFO/FOT. ZO W GROCHOWIE
REKLAMA
Skomentuj

W roku szkolnym 2018/19 szkoła w Grochowie przystąpiła do realizacji projektu „Kod do przyszłości”.

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji w zakresie nauczania programowania przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz umiejętności podstaw programowania uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. W projekcie biorą udział wszyscy uczniowie klas I - III oraz troje nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Przewidziana jest realizacja 30 godzin z każdą grupą, z wykorzystaniem klocków Lego WeDo 2.0, w tym 10 godzin z profesjonalnym trenerem.
Zajęcia z trenerem odbywały się w kwietniu 2019 r. według ustalonego harmonogramu. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie i nauczyciele podniosą swoje kompetencje w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii a szkoła zyska 4 komplety klocków Lego WeDo 2.0 oraz tablety. Więcej informacji na stronie: https://koddoprzyszlosci.pl/

(INFO/FOT. ZO W GROCHOWIE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone