Zamknij

Grochów. Odwiedzili szkołę, w której we wrześniu zaczną naukę.

22:16, 18.05.2019 | BARBARA ŻABOKLICKA, ANNA JANUSZ
REKLAMA
Skomentuj

Aby ułatwić start dzieciom, które od września przyjdą do klasy pierwszej Zespołu Oświatowego w Grochowie,  w sobotę 11 maja w szkole odbyło się spotkanie integracyjne.

Z dyrektorem, nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej spotkali się rodzice oraz dzieci, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie I.
W  sali lekcyjnej dzieci uczestniczyły w zajęciach językowych oraz plastycznych przygotowanych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. W trakcie zabawy poznały pomoce edukacyjne, gry  i układanki dydaktyczne. Nie zabrakło zajęć ruchowych w sali gimnastycznej.
Rodzice  uczniów zostali zapoznani z ofertą edukacyjną  szkoły, organizacją pracy placówki, a także z  programem nauczania, podręcznikami i materiałami ćwiczeniowymi.  
Dzieci i ich rodzice  mieli możliwość poznania bazy lokalowej szkoły tj. sal lekcyjnych, sali gimnastycznej, świetlicy, stołówki szkolnej, biblioteki, pracowni komputerowej, gabinetu pedagoga i logopedy. Przyszli uczniowie zwiedzili również gabinet pana dyrektora, gdzie czekały dla nich drobne upominki.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i mamy nadzieję, że spełniło oczekiwania rodziców i dzieci. Przyszłym pierwszakom życzymy powodzenia.  Do zobaczenia w szkole!

 

(BARBARA ŻABOKLICKA, ANNA JANUSZ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone