Zamknij

W I Liceum podsumowano konkursy powiatowe

22:45, 20.06.2019 | KATARZYNA SKIBNEWSKA/FOT. BARTŁOMIEJ ZAWADZKI
REKLAMA
Skomentuj

Podsumowanie kolejnej edycji Powiatowych Konkursów Przedmiotowych dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych odbyło się 12 czerwca. Organizatorem konkursów jest I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej- Curie pod patronatem starosty sokołowskiego.

Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Sokołowskiego dla laureatów 13 konkursów przedmiotowych wręczyła pani Elżbieta Sadowska, starosta sokołowski wspólnie z panią Teresą Oliwińską, dyrektor I LO w Sokołowie Podlaskim.
Tegoroczna edycja Powiatowych Konkursów Przedmiotowych była wyjątkowa pod względem liczby uczestników. Do konkursów przystąpiło 449 osób. Byli to zarówno uczniowie gimnazjów, jak i po raz pierwszy- uczniowie szkół podstawowych. Oto wyniki:
IX Powiatowy Konkurs Historyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Mateusz Mikołajczuk, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
2. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Zuzanna Baczewska, SG w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
1. Zuzanna Ślepowrońska, SP Nr 4 w Sokołowie Podlaskim
2. Paweł Bartczuk, SP W Kosowie Lackim
3. Paweł Woźniak, SSP w Sokołowie Podlaskim
Powiatowy Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1.Wiktor Jóźwiuk, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Mateusz Orzełowski, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Jakub Pogorzelski , SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
1. Joachim Ufnal, SSP w Sokołowie Podlaskim
2. Julia Czarnocka Zespół Szkół w Sterdyni
3. Julia Jurczak, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
VIII Powiatowy Konkurs Języka Rosyjskiego dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Klaudia Antolik, Gimn. Nr 2
2. Amelia Kalisiak , Jabłonna L.
3. Piotr Remiszewski, Gimn. Nr 1
szkoły podstawowe:
1. Julia Wielogórska, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
2. Małgorzata Pyrzanowska, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
3. Kinga Bujalska, SP Nr 4 w Sokołowie Podlaskim
IX Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Zuzanna Baczewska, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Aleksandra Maliszewska, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
1. Paweł Borysiak, SSP w Sokołowie Podlaskim
2. Anna Niedźwiedź, SSP w Sokołowie Podlaskim
3. Adam Jagiełło, SSP w Sokołowie Podlaskim
X Powiatowy Konkurs Chemiczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Patrycja Danielak, Zespół Szkół w Sterdyni SP
2. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Zuzanna Baczewska, SG w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
1. Julia Czarnocka, Zespół Szkół w Sterdyni Szkoła Podstawowa
2. Wojciech Toporowski, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
3. Olga Janista, SP Nr2 w Sokołowie Podlaskim
X Powiatowy Konkurs Literacki „U Marysi” dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Piotr Remiszewski, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
2. Zuzanna Lemieszek, SP Nr 3 w Sokołowie Podlaskim
3. Aleksandra Bożek, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
1. Michał Nowicki, SP Nr 4 w Sokołowie Podlaskim
2. Jakub Rzewnicki, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
3. Julia Jurczak, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
V Powiatowy Konkurs Polonistyczny Spotkania Recytatorów U Marysi dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Katarzyna Wiceńciak, ZS Repki
2. Kamila Rucinska, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Gabriela Toczyska, SG w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
1. Julia Stańska, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
2. Dominika Krejckant, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
3. Rafał Maleszewski SSP w Sokołowie Podlaskim
IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Mateusz Mikolajczuk, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
3. Bartosz Kostrzewa, SG w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
4. Lilianna Karakula, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
5. Aleksandra Czerkas, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
6. Olga Bukowicka, SP Nr 3 w Sokołowie Podlaskim
IX Powiatowy Konkurs Fizyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Tomasz Pasik, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Piotr Remiszewski, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
1. Agnieszka Brewczuk, SSP w Sokołowie Podlaskim
2. Michał Tarnowski, SSP w Sokołowie Podlaskim
3. Julia Jurczak, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
XIII Powiatowy Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Mateusz Orzełowski , SG w Sokołowie Podlaskim
2. Piotr Remiszewski, Gimnazjum przy SP 6 w Sokołowie Podlaskim
3. Natalia Brzezik , Gimnazjum przy SP 6 w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe
1. Jarosław Sekuła, SP Grochów
X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Agnieszka Bala, PG Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
2. Aleksandra Zając, PG Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
3. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
1. Michał Tarnowski, SSP w Sokołowie Podlaskim
2. Julia Niemirka, SP Jabłonna Lacka
3. Gabriela Sobolewska , SP Grochów
X Powiatowy Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Amelia Prokopczuk, Gimnazjum w Sterdyni
2. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Piotr Remiszewski , PG NR 1 w Sokołowie Podlaksim
szkoły podstawowe:
1. Wojciech Toporowski, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
2. Joachim Ufna, SSP w Sokołowie Podlaskim
3. Kacper Wyszomierski, SP NR 1 w Sokołowie Podlaskim
X Powiatowy Konkurs z Geografii dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych
gimnazja:
1. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Radosław Wyszomierski, SP w Kosowie Lackim
3. Aleksandra Maliszewska, SG w Sokołowie Podlaskim
szkoły podstawowe:
1. Julia Czarnocka, SP w Sterdyni
2. Aleksander Szybka, PSP nr 4 w Sokołowie Podlaskim
3. Wojciech Toporowski, PSP nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

(KATARZYNA SKIBNEWSKA/FOT. BARTŁOMIEJ ZAWADZKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

z Bielan...z Bielan...

4 0

Gratulacje od ciotek i wujków z Bielan dla Zuzi Ślepowrońskiej. 07:47, 27.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone