Zamknij

Kosów Lacki razem z Ceranowem na zawodach strażackich

22:57, 01.08.2019 | OPR. MG/FOT. UMiG KOSÓW LACKI
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 21 lipca, w miejsko-gminnych zawodach sportowo-pożarniczych rywalizowali druhowie z dwóch gmin powiatu sokołowskiego.

W zawodach wzięło udział 11 drużyn z gminy Kosów Lacki, w tym 2 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze oraz 9 ekip z gminy Ceranów. Rywalizowały w dwóch konkurencjach rozwinięcie bojowe i sztafeta pożarnicza 7 x 50 metrów z przeszkodami. Konkurencje oraz całe zawody oceniała komisja sędziowska powołana i nadzorowana przez komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Tomasza Wilka.

W klasyfikacji generalnej wśród strażaków z gminy Kosów Lacki zwyciężyła reprezentacja z OSP Rytele Święckie, przed OSP Kosów Lacki i OSP Dybów. Wśród młodzieżowców triumfowała OSP Kosów Lacki, przed OSP Rytele Święckie.
Jeśli chodzi o gminę Ceranów to na kolejnych stopniach podium, poczynając od najwyższego stanęły: OSP Rytele Wszołki, OSP Rytele Olechny i OSP Wszebory.

Puchary najlepszym drużynom i dyplomy wszystkim uczestnikom wręczyli: burmistrz miasta i gminy Kosów Lacki Jan Słomiak oraz wójt gminy Ceranów. Oboje pogratulowali jednostkom OSP wyszkolenia i umiejętności. Zawody na kosowskim stadionie oglądała spora grupa mieszkańców, którzy gorąco dopingowali startujących zawodników.

REKLAMA
(OPR. MG/FOT. UMiG KOSÓW LACKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Ciekawy z OSP,,,Ciekawy z OSP,,,

1 0

Dlaczego nie podano ,, czasów ,, -- za mała strona gazety. 09:01, 03.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

z Gm. Ceranów...z Gm. Ceranów...

2 0

A dlaczego podano nazwisko Burmistrza Gm, Kosów L. , Gm. Ceranów nie -- czyżby nie znane dane Wójta , może ,, dyskryminacja ,, 09:12, 03.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone