Zamknij

Uczniowie z gminy Repki nagrodzeni

19:17, 06.11.2019 | INFO/FOT. UG REPKI
Skomentuj
REKLAMA

Spośród kilku tysięcy prac ocenianych w Ogólnopolskim Konkursie Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych, w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, ośmioro uczniów ze szkół z gminy Repki zostało nagrodzonych przez jury konkursowe.

Na konkurs literacko-plastyczny pod nazwą „Ja za 20 lat”,  w którym, w dowolnej formie artystycznej uczniowie naszych szkół mogli pokazać swoje marzenia i plany na dorosłe życie, wysłano 41 prac. Nagrodzeni zostali: Kacper Olszewski, Lena Cielemęcka, Weronika Jaszczuk, Paweł Krasnodębski ze Szkoły Podstawowej w Repkach oraz Maja Kazula, Igor Danilczuk, Magdalena Lipka i Ewelina Lipka ze Szkoły Podstawowej w Wyrozębach. Na sesji Rady Gminy Repki młodzi artyści otrzymali z rąk wójt Apolonii Stasiuk oraz przewodniczącego Rady Gminy Adama Czarnockiego dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez organizatorów oraz dodatkowo nagrody książkowe od pani wójt. Dyplomy za udział otrzymały też wszystkie pozostałe dzieci, które przygotowały prace konkursowe.Organizatorzy Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” wyróżnili również Gminę Repki Certyfikatem za zaangażowanie samorządu w promocję nowoczesnej profilaktyki oraz propagowanie edukacji, sportu i samorozwoju wśród dzieci i młodzieży.

(INFO/FOT. UG REPKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Qba Qba

3 4

Gratulacje dla Dzieci przynajmniej one coś w gminie robią.:). 00:21, 07.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Qba.do Qba.

3 2

Bubaj się i nie pisz bzdur. Tęsknisz za kończynką --- e , to już przeszłość. 09:15, 07.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NopNop

4 2

Nie tęsknię za kończynką ale za tym że coś się w gminie działo inwestycje itp. No i z niecierpliwością czekam na oświadczenie majątkowe Pani Wójt bo miała być taka krystaliczna i dużo miało być zrobione. A tu ani kryształu ani inwestycji. 09:51, 07.11.2019


REKLAMA