Zamknij

Uczniowie z Jabłonny mają nowoczesną pracownię językową

11:24, 14.01.2020 | INFO/FOT. ZS W JABŁONNIE LACKIEJ
Skomentuj
REKLAMA

W ramach programu "Mazowiecki Program Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych" w  Szkole Podstawowej w Jabłonnie Lackiej powstała pracownia językowa.

W ramach realizacji zadania "Pracownia językowa w Szkole w Jabłonnie Lackiej" zakupiono i zamontowano 24-stanowiskową pracownię złożoną z:  zestawu komputerowego, kolumn głośnikowych, pulpitów ucznia, słuchawek, monitora interaktywnego, tabletów, stolików, krzeseł i oprogramowania. Przed montażem przygotowano salę, pomalowano ściany, zamontowano rolety.
W ramach realizacji zadania zgodnie z przedstawioną ofertą wykonano montaż pracowni językowej i przeprowadzono szkolenie nauczycieli korzystających z pracowni.
Pracownia to niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych w liczebnych klasach. Koncentruje uwagę uczniów, zmusza do skupienia i ćwiczeń. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń to efekt zachęty dla uczniów - efektowne zajęcia będą szybciej zapamiętane.
Łączny koszt inwestycji wyniósł 54,3 tys. zł, w tym ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego 38 tys. zł, a ze środków własnych 16,3 tys.zł.

(INFO/FOT. ZS W JABŁONNIE LACKIEJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

KamilKamil

1 0

Pięknie...tylko aby poziom był 12:12, 14.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

IkarIkar

1 1

Dziękujemy panu Przewodniczącemu 15:33, 14.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA