Zamknij
REKLAMA

Sokołowscy harcerze zrobią zakupy seniorom

16:05, 16.03.2020 | INFO/FOT. UM SOKOŁÓW PODL.
REKLAMA
Skomentuj

Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski, Centrum Pomocy Socjalnej i Związek Harcerstwa Polskiego Komenda Hufca w Sokołowie Podlaskim uruchamiają program wsparcia dla sokołowskich Seniorów.

Seniorzy, osoby niepełnosprawne, które nie mają w swoim otoczeniu rodziny i bliskich, a także osoby samotnie wychowujące dzieci, które na czas zakupów nie mają możliwości zapewnienia im opieki, a które:
- nie są w stanie samodzielnie zrobić podstawowych zakupów spożywczych higienicznych, czy lekarstw,
- nie mają bliskich, którzy mogliby je zrobić,
mogą skorzystać z pomocy pracowników Centrum Pomocy Socjalnej w Sokołowie i harcerzy – wolontariuszy Komendy Hufca ZHP w Sokołowie Podlaskim.
Zakupy będą dokonywane za kwotę otrzymaną od osoby zainteresowanej i przekazane za rozliczeniem przez pracowników CPS i harcerzy ZHP. Uwaga! Za zakupy płaci osoba zainteresowana, na podstawie faktury wystawionej przez sklep, która zawiera imię, nazwisko i adres osoby zamawiającej ww. usługę. Dostarczenie zakupów jest nieodpłatne.
Jednocześnie UM zwraca się z prośbą do rodzin seniorów o zapewnienie swoim bliskim szczególnej opieki oraz zaopatrzenie ich w niezbędne produkty spożywcze, wodę oraz artykuły higieniczne i lekarstwa. Program pomocy został stworzony z myślą o samotnych lub schorowanych seniorach z miasta Sokołów Podlaski.

Osoby potrzebujące pomocy mogą dzwonić w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.00 pod nr telefonu CPS w Sokołowie Podlaskim: 25 787 27 39 lub 25 781 65 99

Osoby, które chcą skorzystać z tej formy wsparcia wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych tj. imię nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu.

(INFO/FOT. UM SOKOŁÓW PODL.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Brawo!!! Jesteście CBrawo!!! Jesteście C

4 0

Dobrzy ludzie! 18:24, 16.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WiesławWiesław

0 0

Mam 81 lat. Wczoraj grupa harcerzy zrobiła mi zakupy. 5 bułek i jeden ogórek zielony mi kupili. Dałem im 50 zł. Reszty nie przynieśli.

Czy przez tego wirusa tak wszystko podrożało w sklepach ? Boże jedyny. Koniec świata. 21:24, 27.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone