Zamknij
REKLAMA

Leśna Kraina świętowała Dzień Edukacji Narodowej    

09:52, 21.10.2020 | JOANNA KUR
Skomentuj
REKLAMA

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, Nauczyciele pomagają im je rozwinąć…” – takie było motto obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Sokołowie Podlaskim.

Choć sytuacja epidemiologiczna wymogła inny scenariusz, to jednak dzień ten świętowano w placówce bardzo uroczyście. Już od rana czuć było atmosferę wielkiego święta. Przedszkolaki ubrane w wizytowe stroje, w pięknie udekorowanych salach śpiewały swoim ukochanym paniom piosenki i recytowały wierszyki. Nie obyło się bez wzruszeń i miłych gestów.
Piękne podziękowania przekazała także dyrektor Ewa Zakrzewska, która życzyła swoim pracownikom takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych celów.

Szczególne podziękowania społeczność przedszkola skierowała w stronę rodziców, którzy każdego dnia są ogromnym wsparciem, a w tym wyjątkowym dniu przygotowali pyszną słodką niespodziankę.
O tym dniu pamiętała również Agnieszka Tomaszewska z Kancelarii Ubezpieczeniowo-Finansowej w Sokołowie Podlaskim, która przekazała pedagogom życzenia i pyszny tort.

(JOANNA KUR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%