Zamknij
REKLAMA

Pasowanie na przedszkolaka w przedszkolu w Grochowie

12:33, 10.11.2020 | SYLWIA KOSIERADZKA
Skomentuj
REKLAMA

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa.
Wydarzenie to zazwyczaj jest zwieńczeniem procesu adaptacji w przedszkolu. Punktem kulminacyjnym tej uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Za sprawą pani dyrektor Joanny Telak i „czarodziejskiego ołówka” maluchy stały się pełnoprawnymi członkami przedszkolnej społeczności.
Niejednemu rodzicowi łza wzruszenia zakręciła się w oku: z dumy, radości, lekkiego niedowierzania, że oto ukochane maleństwo staje się prawdziwym przedszkolakiem. Od tej pory z wesołą piosenką na ustach: „Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę...” wszystkie nowo pasowane przedszkolaki z wielką ochotą, będą przybywać do przedszkola.

(SYLWIA KOSIERADZKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%