Zamknij
REKLAMA

Będą mieć swoją harcówkę, pomógł proboszcz z Wirowa

11:14, 17.01.2021 | OPR. BGG/FOT. 22. DH
Skomentuj
REKLAMA

Zuchy i harcerze z Jabłonny Lackiej od dłuższego czasu szukali miejsca, gdzie mogliby się spotykać. Brak harcówki ograniczał im wiele działań i pomysłów. Ale niedawno problem udało się rozwiązać.

22. Drużyna Harcerska im. Tadeusza Zawadzkiego ps. Zośka i 22 Gromada Zuchowa bardzo prężnie działają w Jabłonnie Lackiej. Choć powstały zaledwie kilka lat temu, dały się już poznać z wielu rozmaitych działań. Zuchom i harcerzom bardzo brakowało jednak własnej siedziby, w której mogliby się spotykać, a poszukiwania odpowiedniego obiektu nie dawały rezultatu. Jednak kilka dni temu harcerze poinformowali, że udało się!
- Ogłaszamy wszem i wobec że... mamy harcówke! A wszystko dzięki proboszczowi parafii Wirów, który przyjął naszą gromadę i drużynę pod swój dach – napisali 14 stycznia harcerze na profilu 22. DH na FB. - Wystarczył jeden telefon. Wracamy właśnie z harcówki, którą będziemy mieć na dawnej plebanii. DZIŚ Ignis i Błyskawice sprzątały ją i planowały, co gdzie będzie. Księże Proboszczu, serdecznie dziękujemy za to ogromne zaufanie i ogromną pomoc! Mamy już swoje miejsce na ziemi, przyjazne zuchom i harcerzom.

(OPR. BGG/FOT. 22. DH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ciekawyciekawy

2 3

A szkoła? Nie ma tam miejsca czy nie chcą? 13:04, 17.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DarekDarek

1 0

W Jabłonnie Lackiej naprawdę nie było miejsca aby grupka dzieciaków mogła się spotykać?? Teraz będą się bujać po fatalnej drodze w okresie letnim zapewne rowerami 23:58, 18.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%