Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki bawiły się w bajkowej atmosferze

10:24, 15.02.2021 | INFO/FOT. ZO W NOWEJ WSI
Skomentuj
REKLAMA

11 lutego w Przedszkolu w Nowej Wsi odbył się bal karnawałowy. Wszyscy dołożyli wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać: wróżki, księżniczki, elfy, motylki, smoka, pirata, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana, Kapitana Amerykę, biedroneczki, Anny i Elzy. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie zgromadzone na sali maluchów. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Potem przedszkolaki słuchały i z powodzeniem rozwiązywały zagadek o różnych postaciach bajkowych. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych, plastycznych oraz tanecznych. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to był główny cele tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Kolejny bal karnawałowy już za rok...

(INFO/FOT. ZO W NOWEJ WSI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%