Zamknij

Szachy to ich prawdziwa pasja!

22:29, 03.06.2021 | SYLWIA KOSIERADZKA
Skomentuj
REKLAMA

Rozegrano ostatnie partie Szkolnego Turnieju Szachowego dla uczniów klas II-III Szkoły Podstawowej w Grochowie, zorganizowanego przez wychowawców świetlicy szkolnej.

Rozgrywki dostarczyły uczniom wielu emocji i pozytywnych wrażeń. Mieli oni ponadto możliwość w sposób ciekawy i kreatywny spędzić czas wolny, a przede wszystkim podnieść swoje umiejętności gry w szachy. Rozgrywane partie stały na wysokim poziomie sportowym, a walka o zwycięstwo w całym turnieju toczyła się do ostatniej partii.
Zwycięzcą turnieju został uczeń Igor Danilczuk. Na wyróżnienie za ambitną i sportową postawę zasłużyli również pozostali uczestnicy turnieju, a byli to - w kolejności zajętych miejsc: Ksawery Strąk, Patryk Kalinowski, Kuba Kurek, Wiktoria Komar, Paweł Kondraciuk, Filip Jankowski, Gabriela Lachowska, Paula Kisielińska , Dawid Kleszcz.
Zwycięzca oraz pozostali uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczyła dyrektor Zespołu Oświatowego w Grochowie Joanna Telak. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy udziału w turnieju i zachęcamy do dalszego doskonalenia swoich umiejętności gry w szachy , które nieprzypadkowo nazywane są „Królewską grą”.

(SYLWIA KOSIERADZKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KamilKamil

1 0

Super pasja, chcemy więcej, wielkie dzięki dla pana Wojciecha za zainspirowanie i naukę gry w szachy, tak ciężko jest oderwać dzieci od komputera, tak trzymać. Dobra robota. 17:11, 05.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%