Zamknij

Zadbali, by dzieci mogły atrakcyjnie spędzić czas w wakacje

19:25, 12.07.2021 | INFO/FOT. ORATORIUM
REKLAMA

Oratorium im. bł. Filipa Rinaldiego w Sokołowie Podlaskim, które jest prowadzone przez salezjanów w dniach od 28 czerwca do 2 lipca oraz od 5 do 9 lipca organizowało półkolonie letnie.

W tych dniach na dzieci czekało bardzo dużo atrakcji, między innymi: wycieczka do hodowli alpak w Śledzianowie, wycieczka do muzeum kajakarstwa oraz odwiedziny na wystawie klocków LEGO w Drohiczynie i wycieczka do Siedlec do "Parku Przygód". Dzieci były również w kinie oraz na basenie. Podczas pracy w grupach był realizowany program wychowawczy dzięki któremu dzieci mogły dowiedzieć się jak być dobrym człowiekiem. Nad wszystkimi czuwał ksiądz kierownik Sylwester, kleryk Piotr oraz prężna grupa animatorów. 
Dziękujemy bardzo wszystkim dzięki którym to wspaniałe wydarzenie mogło się odbyć: Yunavi bowling&squash, Restauracja Zamkowa Drohiczyn, Sokołowski Ośrodek Kultury, Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie, Zespół Szkół Salezjańskich Lux Sapientiae w Sokołowie Podlaskim, Pływalnia OSIR Sokołów Podlaski, Park Przygody w Siedlcach, Alpakowo - hodowla alpak w Śledzianowie.

(INFO/FOT. ORATORIUM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%