Zamknij
REKLAMA

Warszawa da się lubić...

17:50, 15.11.2021 | INFO/FOT. SP W JABŁONNIE LACKIEJ
Skomentuj
REKLAMA

9 listopada grupa 75 uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie Lackiej wraz z opiekunami odwiedziła stolicę Polski.

Harmonogram wyjazdu był bardzo napięty. Dzień rozpoczął się wcześnie, bo o 6.30. Mimo chłodu i bardzo wczesnej pory wszyscy z uśmiechem na twarzy zajęli miejsca w autokarach.

Pobyt w Warszawie rozpoczął się od wizyty w Teatrze Kamienica i spektaklu ,,Ania z Zielonego wzgórza”. Wszyscy z dużym zainteresowaniem obejrzeli historię Ani Shirley, nastoletniej bohaterki powieści Lucy Maud Montgomery, romantycznej, osobliwej dziewczynki walczącej o swoje marzenia, roztaczającej wokół siebie wielką radość i miłość.

Następnym punktem programu była aktywność fizyczna w parku trampolin ,,Stacja Grawitacja”. Po krótkiej rozgrzewce, pod okiem instruktora, można było skakać, wspinać się, fikać koziołki….. Wszystkim sprawiło to bardzo dużą przyjemność.

Uczestnicy wycieczki męczeni i głodni zawitali do restauracji Bazyliszek, żeby zjeść obiad. Posileni, zregenerowani mogli spacerować po Rynku Starego Miasta. Trasa zwiedzania zakończyła się w Centrum Nauki Kopernik, gdzie każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. Były więc doświadczenia, eksperymenty, zdobywanie wiedzy poprzez doświadczanie. Wycieczkę zorganizowali wychowawcy klas 4-7.

(INFO/FOT. SP W JABŁONNIE LACKIEJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%