Zamknij
REKLAMA

Uczniowie pamiętali o policjantach patrolujących teren przygraniczny

09:09, 23.12.2021 | SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA
Skomentuj
REKLAMA

Wigilia to czas spędzony w gronie bliskich. To ciepła atmosfera, czas w którym zapominamy o wszelkich sporach i konfliktach, aby cieszyć się świętami. Ten czas kojarzy się również ze stołem ulubionymi potrawami i śpiewaniem kolęd. Jest to również czas wielu tradycji, które kultywowane są w naszych domach.

Tak też było w klasie 2c z Zespołu Salezjańskiego, gdzie zostało zorganizowane spotkanie klasowe, podczas którego dzieci uczciły Wigilię. W czasie spotkania poruszano także obecną sytuację na granicy. Dzieci z zainteresowaniem wsłuchiwały się w informacje o policjantach, żołnierzach, czy też funkcjonariuszach Straży Granicznej, którzy pełnią obecnie służbę na granicy. Uczniowie, z opłatkiem pojechali na posterunek blokadowy znajdujący się w Frankopolu, który graniczy z powiatem siemiatyckim, gdzie wprowadzono czasowy zakaz przebywania ze względu na położenie w strefie przygranicznej, by poczęstować makowcem pełniących tam służbę policjantów.
W ten sposób dzieci chciały podziękować funkcjonariuszom za poświęcenie i trudy służby. Policjanci z OPP w Krakowie, którzy w tym dniu pełnili służbę przekazali podziękowania dzieciom i wdzięczność za pamięć i docenienie ich służby.

(SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SokoSoko

9 0

Bóg, Honor i Ojczyzna. 10:54, 23.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Brawo !!!.Brawo !!!.

8 0

I to jest TOOOO !. 11:17, 23.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%