Zamknij
REKLAMA

Uczniowie przygotowali świąteczne paczki

14:42, 26.12.2021 | SYLWIA KOSIERADZKA
Skomentuj
REKLAMA

W tym roku, już po raz czwarty, Szkoła Podstawowa w Grochowie wzięła udział w ogólnopolskiej akcji pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki, „Razem na Święta”.

Głównym celem inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
22 grudnia uczniowie klasy VIII wraz wychowawczynią Sylwią Kosieradzką przygotowali paczki świąteczne, w których znalazły się własnoręcznie zrobione kartki świąteczne, ozdoby oraz pomarańcze i piernikami własnej roboty.
Obdarowali nimi emerytowanych pracowników Zespołu Oświatowego w Grochowie, którzy przywitali gości uśmiechem i wzruszeniem oraz słodkim poczęstunkiem.
W tym dniu przedstawiciele klasy VIII wraz z wychowawczynią odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie Podlaskim. Uczniowie obdarowali 43 podopiecznych ŚDS. Za dar serca otrzymali przepiękną ozdobę świąteczną.
- Pamiętajcie, że dobro i piękno jest w każdym z nas, a więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu. Dzięki naszej szlachetności i ofiarności możemy podarować komuś lepsze święta. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydowały się włączyć w tegoroczną świąteczną akcję -podkreślają uczestnicy.

(SYLWIA KOSIERADZKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%