Zamknij
REKLAMA

Brązowa odznaka dla "Jedynki" za aktywność turystyczną

10:31, 11.12.2016 | SP NR 1
Skomentuj
REKLAMA

W Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbyło się podsumowanie konkursu "Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie". 

Konkurs zorganizowało Mazowieckie Forum Oddziałów Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz samorząd województwa mazowieckiego we współpracy z Mazowieckim Kuratorium Oświaty w Warszawie. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sokołowie Podlaskim została odznaczona w konkursie Brązową Odznaką Mazowieckiej Szkoły Aktywnej Turystycznie.
W konkursie wzięło udział 27 szkół z województwa mazowieckiego. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sokołowie Podlaskim, współpracująca z Lokalną Organizacją Turystyczną Wielki Gościniec Litewski, wykazała się aktywnością i działaniami podjętymi na rzecz poznawania Mazowsza oraz współpracą z organizacjami działającymi w branży turystycznej.
Głównymi celami konkursu była popularyzacja uprawiania turystyki krajoznawczej i kwalifikowanej jako zadania o funkcjach wychowawczych, edukacyjnych i zdrowotnych, propagowanie walorów turystycznych i krajoznawczych województwa mazowieckiego, rozwój młodzieżowej działalności turystycznej, wspieranie powstawania i realizacji programów inspirujących młodzież do czynnego uczestnictwa w krajoznawstwie i turystyce szkolnej.

(SP NR 1)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%