Zamknij
REKLAMA

W Warszawie obejrzeli zwierzęta w ZOO i filmy w 3D

07:14, 21.06.2017 | INFO/FOT. PSP W BUJAŁACH
Skomentuj
REKLAMA

12 czerwca uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z Bujał z wypiekami na twarzy i tornistrem na plecach przybyli do szkoły wcześniej niż zwykle, gdyż czekała ich wielka wyprawa. 

Po czułym pożegnaniu rodziców wyruszyli na wycieczkę zorganizowaną przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego do warszawskiego zoo. 
W trakcie jazdy panie powtórzyły z dziećmi zasady odpowiedzialnego i bezpiecznego zachowania się. Wszystkie dzieci zgodnym chórem obiecały, że nie będą oddalać się od grupy. Droga minęła zaskakująco szybko. Prawdziwa przygoda rozpoczęła się po wejściu do ZOO. Dzieci z fascynacją oglądały kolejne zwierzęta. Widok małych małpek wprawił wszystkich w jeszcze lepszy humor, natomiast żyrafy, słonie, lwy obserwowane były przez dzieci z ogromną ciekawością. 
Po odwiedzinach w ZOO wszyscy udali się do Cinema City Arkadia w Warszawie na kino 3D. Młodsi uczestnicy wycieczki mieli możliwość obejrzenia "Smerfów" a starsi "Piratów z Karaibów". Uwieńczeniem wycieczki był posiłek w restauracji McDonalds. W drodze powrotnej wszyscy byli szczęśliwi, choć zmęczeni i wspominali przygodę.

(INFO/FOT. PSP W BUJAŁACH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%