Zamknij

Nie ma spraw, które chciałabym wywrócić do góry nogami

10:52, 19.08.2016 | NOT. BG/FOT. WW
Skomentuj
REKLAMA

W czasie konkursu na dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie przedstawiłam koncepcję dalszego funkcjonowania szkoły, mogłabym długo o niej opowiadać.

Zależy mi na kontynuowaniu dotychczasowej pracy i dokonań szkoły. Na pewno nie ma spraw, które chciałabym wywrócić do góry nogami, bo przecież przez ostatnie 8,5 roku współpracowałam z dyrektorem Marcinem Celińskim i wspólnie realizowaliśmy wizję rozwoju szkoły. Jesteśmy na dobrym etapie, mamy czym się chwalić, ale nie powinno się spoczywać na laurach, tylko pewne elementy funkcjonowania placówki nadal doskonalić

Uważam, że podstawą jest praca dydaktyczna i zapewnienie wysokiego poziomu nauczania. Jeśli te elementy są odpowiednio realizowane, to i praca wychowawcza pójdzie dobrze. Chcę, by uczniowie w naszym liceum czuli się komfortowo - zarówno pod względem psychicznym, jak też jeśli chodzi o bezpieczeństwo fizyczne. Nasi nauczyciele są kreatywni, mają mnóstwo pomysłów i myślę, że tak zostanie.

Nasze liceum w ostatnich latach nawiązało współpracę z szeregiem uczelni wyższych: z Siedlec, Białegostoku, Lublina, Warszawy. Uczniowie mają możliwość wyjazdów na zajęcia m.in. w laboratoriach. Realizowane są rozmaite programy edukacyjne i innowacje. Wykorzystaliśmy tu już wiele możliwości, ale chcemy sięgać po kolejne.

Chciałabym mocniej zwrócić uwagę naszego, sokołowskiego środowiska na losy naszych absolwentów, bardziej je pokazać w Sokołowie. Mamy się czym chwalić, a będzie to też pozytywny przekaz dla obecnych i przyszłych naszych uczniów. Będziemy jeszcze pracować nad formą współpracy z naszymi absolwentami.

TERESA OLIWIŃSKA
NOWA DYREKTOR I LO W SOKOŁOWIE PODLASKIM
WYPOWIEDŹ DLA ŻYCIA SIEDLECKIEGO

(NOT. BG/FOT. WW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

szumszum

0 0

Czy wzorem przodujących LO, w sokołowskim ogólniaku też powstanie klasa narodowo-matematyczna i prawicowo-humanistyczna? A może katolicko-artystyczna? 21:56, 22.08.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

absolventabsolvent

0 0

Może lepsza byłaby medyczna z elementami hejtu? 22:52, 22.08.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdamAdam

0 0

Bezmyślni opluwacze z "I co z tym Sokołowem" dobili poziomem do Tomasza Skunksa vel Lisa. Kłamią tak jak on o jakiejś klasie narodowo-matematycznej, to oczywiście kłamstwo powielane przez sokołowskie Lisy:
http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141637,20582401,odcinam-sie-od-slowa-nacjonalistyczna.html#MT 23:31, 22.08.2016

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LenkaLenka

0 0

Nie ma się czym przejmować,wszystkie psy we wsi na nią szczekają ,a ona dalej się z nimi kłóci . 09:04, 23.08.2016


REKLAMA