Zamknij
REKLAMA

Pani poseł o szczepieniach przeciwko COVID-19

16.35, 16.09.2021 ŻRÓDŁO: FB ANNA MARIA SIARKOWSKA Aktualizacja: 16.36, 16.09.2021
Skomentuj
REKLAMA

Wybrana z naszego okręgu wyborczego z list PiS poseł Anna Maria Siarkowska stanowczo występuje przeciwko obowiązkowym szczepieniom i zakazom wobec tych, którzy szczepić się nie chcą. Cytujemy jej wpisy z profilu na FB.

21 lipca na fan page'u Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie ukazała się informacja, wg której do ochotniczych form służby wojskowej będą powoływani wyłącznie żołnierze zaszczepieni przynajmniej jedną dawką przeciwko Covid-19. Interweniowałam. Szef WSzW przyznał, że nie posiada legitymacji do takich działań.

Słyszę, że dzieci w szkołach na lekcjach wychowawczych mają być zachęcane do szczepień. Tymczasem w sprawach dotyczących zdrowia dzieci należy rozmawiać z rodzicami. To oni są odpowiedzialni za dzieci, to oni podejmują decyzje. Dzieci zostawmy w spokoju.

Włochy. Na Uniwersytecie w Trieście do egzaminów ZDALNYCH, zdawanych przez Internet, będą dopuszczone wyłącznie osoby posiadające paszport szczepionkowy. Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, że nie o kwestie medyczne tu idzie?

Prof. Gut stawia na model francuski. Niezaszczepieni powinni dostać „szlaban:”. Szlaban, Panie Profesorze, to rodzice mogą dać swoim dzieciom. Obywatele zaś to wolni ludzie, którym prawa i wolności gwarantuje Konstytucja RP. Proszę się więc nie bawić w tresera.

(ŻRÓDŁO: FB ANNA MARIA SIARKOWSKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%