Zamknij
REKLAMA

Pijany, kradzionym rowerem uciekał przed policjantami, bo miał 6 lat do odsiadki.

15.29, 12.09.2022 MŁ. ASP. MAŁGORZATA PYCHNER, KPP GARWOLIN
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowi z Żelechowa w powiecie garwolińskim po pieszym pościgu zatrzymali 57-letniego mieszkańca tamtejszego powiatu. Mężczyzna poszukiwany był m.in. przez Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim, żeby odsiedzieć wyroki za włamania.

Dzielnicowi z Żelechowa podczas patrolowanie swojego rejonu służbowego zauważyli rowerzystę. Policjanci podejrzewali, że jest on pod działaniem alkoholu. Jego twarz wydała się policjantom znajoma, ponieważ zapamiętali ją z raportów o osobach poszukiwanych. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do zatrzymania mężczyzny, który od razu zaczął uciekać na rowerze. Po pewnym czasie porzucił pojazd i uciekał pieszo, jednakże policjanci byli tuż za nim i skutecznie mu to uniemożliwili.
Funkcjonariusze potwierdzili, że 57-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego był ścigany przez sądy w Rykach i Sokołowie Podlaskim do odbycia kary pozbawienia wolności w łącznym wymiarze blisko 6 lat, jak również to, że kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Podczas sprawdzenia w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że rower, którym poruszał się 57-latek pochodził z kradzieży z włamaniem, dokonanej w pobliskiej miejscowości kilka tygodni wcześniej.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd po przedstawieniu mu kolejnych zarzutów, został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzony wyrok.

(MŁ. ASP. MAŁGORZATA PYCHNER, KPP GARWOLIN)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

NO....NO....

4 0

I jeszcze z ,, trójkę ,, wyrwie i kilka ,, zim ,, bez węgla przesiedzi w ciepełku. 16:09, 12.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jack Jack

3 0

Sposób na ciepełko w zimie i żarcie a zarób na siebie złamasie 20:44, 12.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%