Zamknij
REKLAMA

Harmonogram odbioru odpadów w mieście można sprawdzić w komórce

12:59, 20.07.2018 | INFO/FOT. UM SOKOŁÓW
Skomentuj
REKLAMA

Od 1 lipca w Sokołowie Podlaskim została uruchomiona dla mieszkańców aplikacja “Kiedy Wywóz”.

Umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów w wybranych lokalizacjach oraz dokonywanie oceny jakości usług wywozowych, świadczonych przez firmę odbierająca odpady z terenu miasta.
Ponadto aplikacja zawiera aktualizowany na bieżąco spis stałych punktów selektywnej zbiórki odpadów (PSZOK), w których możliwe jest pozostawienie odpadów, wykaz aptek, w których można oddać przeterminowane leki i miejsca, gdzie znajdują się pojemniki na psie odchody. Mieszkańcy będą również dostawać przypomnienia o płatnościach za odpady komunalne, podatek od nieruchomości, podatek rolny, wieczyste użytkowanie i środki transportu.
Głównym celem aplikacji jest umożliwienie mieszkańcom sprawdzania w sposób komfortowy i prosty harmonogramów wywozu odpadów i miejsc odbiorów odpadów w zależności od lokalizacji telefonu.

 

(INFO/FOT. UM SOKOŁÓW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

padrepadre

0 0

Świetnie.
Może byście napisali skąd pobrać aplikację? 13:09, 22.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA