Zamknij
REKLAMA

Strażacy brali udział w nietypowej akcji ratunkowej

10:12, 12.09.2018 | INFO/FOT. OSP KOSÓW LACKI
Skomentuj
REKLAMA

Druhowie z OSP Kosów Lacki tym razem pomogli uwolnić małą sarenkę, która utknęła między metalowymi prętami ogrodzenia.

W środowy poranek, 12 września, strażacy z OSP Kosów Lacki uwolnili młodą sarnę, która wpadła w pułapkę. - Sarenka zakleszczyła się w ogrodzeniu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Po uwolnieniu podziękowała i pobiegła szukać swoich bliskich - czytamy na profilu OSP Kosów Lacki na FB.

(INFO/FOT. OSP KOSÓW LACKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

KiedyśKiedyś

4 0

moja córka w wieku 2-3 lata włożyła na palec nakrętkę typu kranowego (z ostrym kołnierzem). Przepiłowałem mimo wrzasku, trzymając na siłę. Nic jej nie było, ale do dzisiaj ma pretensje, że nie wezwałem ... pogotowia. Sarence się upiekło. :-)) 20:23, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA