Uczniowie ZS Nr 1 ustrzelili miejsca na podium

21:33, 15.04.2019 | INFO/FOT. ZS NR 1

15 kwietnia drużyna chłopców i dziewcząt z Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim wzięła udział w wojewódzkich eliminacjach zawodów,, O Srebrne Muszkiety’’ z karabinka sportowego.

Zawody odbyły się na strzelnicy Klubu Strzeleckiego DRAGON w Siedlcach. Zawodnicy rywalizowali w kategorii drużynowej i indywidualnej. Drużyna chłopców z Szarej w składzie: Przemysław Kucharek, Marcin Wyszomirski i Krystian Tarkowski zajęła pierwsze miejsce     i będzie reprezentowała rejon siedlecki w zawodach wojewódzkich. Dziewczęta: Sylwia Górska, Wiktoria Ignaciuk i Karolina Solczak zajęły trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. W rywalizacji indywidualnej chłopców Przemysław Kucharek zajął pierwsze  miejsce, a Marcin Wyszomirski drugie. Dyplomy, medale i puchary wręczył zwycięzcom Adam Skup, dyrektor Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie. Opiekunem zawodników z ZS Nr 1 w Sokołowie Podlaskim jest Mieczysław Bogaj.