Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki miały okazję poznać pracę pszczelarza

11:22, 04.10.2019 | INFO/FOT. ZO W GROCHOWIE
Skomentuj
REKLAMA

Dzieci z Grochowa pojechały do przedszkola w Przywózkach, gdzie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Jak wyobrażam sobie pracę pszczelarza” oraz spotkanie z pszczelarzem.

Dzieci miały możliwość poznania tajników związanych z życiem pszczół oraz produkcją miodu. Swą wiedzą w tym temacie podzielił się niezwykły gość - Mariusz Piotrowski, tata Lenki. Przedszkolaki zdobyły w trakcie warsztatów wiele cennych informacji  o pszczołach m.in: jaką odgrywają one rolę w życiu człowieka, co pszczoły produkują, co osobniki żeńskie robią w ulu, a co męskie, jak wygląda budowa ula, wirówka do miodu i wiele innych cennych informacji. Przedszkolaki miały również okazję zobaczyć i przymierzyć strój pszczelarza.
Na koniec wszystkie dzieci otrzymały prezent upamiętniający to spotkanie, a dzieci biorące udział w konkursie – nagrody.

(INFO/FOT. ZO W GROCHOWIE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA