Zamknij

Stypendium odebrał w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

18:43, 07.03.2018 | INFO/FOT. ZS NR 1
REKLAMA
Skomentuj

Uczeń Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim Kacper Potocki odebrał z rąk minister Anny Zalewskiej dyplom stypendysty Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017. 

Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 7 marca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w sali im. Anny Walentynowicz. Wraz z uczniem udział w uroczystości wzięła dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 Małgorzata Baranowska. 
Stypendium Ministra Edukacji Narodowej jest jedną z form wyrażenia uznania dla uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne. Stypendyści ci mogą pochwalić się znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji, wielokrotnie sukcesami międzynarodowymi, głównie przez uzyskanie tytułu laureata lub finalisty olimpiady międzynarodowej, a także olimpiady krajowej (przedmiotowej, zawodowej) zlecanej przez MEN. Kacper Potocki w ubiegłym roku został laureatem dwóch olimpiad logistycznych.
W 2017 roku Minister Edukacji Narodowej postanowił przyznać 386 stypendiów dla uczniów, którzy odnieśli największe sukcesy w nauce i sporcie. Podczas środowej uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dyplomy odebrała reprezentacja 86 stypendystów, w tym 5 z województwa mazowieckiego.

(INFO/FOT. ZS NR 1)
REKLAMA

Komentarze (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone