Zamknij
REKLAMA

Taka uroczystość nie zdarza się często...

21:18, 01.04.2021 | INFO/FOT. UG SOKOŁÓW PODLASKI
Skomentuj
REKLAMA

100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Pani Janina Grzymała z miejscowości Pogorzel 27 marca obchodziła swoje setne urodziny.

Świętowanie 100. urodzin Dostojnej Jubilatki, niestety, pokrzyżowała panująca w kraju pandemia koronawirusa. Mając na uwadze bezpieczeństwo Pani Janiny, uroczystość nie odbyła się w tradycyjnej formie. Nie zabrakło jednak płynących prosto z serca życzeń, pięknego bukietu kwiatów oraz prezentów. Specjalne gratulacje i życzenia - kolejnych długich lat życia w gronie kochającej rodziny, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego – złożył Jubilatce wójt Gminy Sokołów Podlaski Janusz Kur.
100 lat, to wiek nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy i źródło nadziei, z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jubilatce osoby. Warto wspomnieć, że Pani Janina ma 4 dzieci, 6 wnuków i aż 6 prawnuków.
Jubilatce składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

(INFO/FOT. UG SOKOŁÓW PODLASKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JolaJola

2 0

Nazwiska się odmieniają...Pani Grzymale a nie pani Grzymała.Pozdrawiam specjalistów od Pana wójta 13:26, 02.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%