Zamknij
REKLAMA

Warszawa team-buildingiem stoi czyli integrujemy zespół w stolicy

00:00, 04.05.2022 | materiały partnera

Zapewne fakt, ze Stolica Polski jest także stolicą integracji i eventów firmowych, nie powinien nikogo dziwić. Gigantyczne zagłębie firm, korporacji i przedsiębiorstw prowokuje wyrastanie, jak grzyby po deszczu, agencji związanych z integracją właśnie. Czym warto się kierować przy wybieraniu firmy, która pomoże nam scalić zespół? Jakimi cechami powinien odznaczać się podmiot, któremu powierzymy odpowiedzialną misję zespojenia naszego działu czy biura? Poniżej kilka praktycznych wskazówek.

Po pierwsze – portfolio

Zapewne jest wiele firm, które mimo bardzo krótkiego stażu i niewielkiej liczby klientów, są dobre. Pytanie, czy chcemy ryzykować niezadowolenie naszego teamu, by się o tym przekonać. Zainwestujmy w agencję, która może pochwalić się zadowolonymi firmami i udanymi imprezami w ilości, która będzie wymagać chwilowego zatrzymania się i zastanowienia. Wykaz usatysfakcjonowanych kontrahentów to najlepsza wizytówka dla event managerów. Nie kończmy poszukiwać na haśle „dobrze i tanio” – nawet skecze polskich kabaretów wyjaśniają, do czego takie myślenie prowadzi.

Po drugie – pomysły

Repertuar firm organizujących team building to ich największa broń. Każdy może wymyślić quady i grilla na wsi, natomiast nie każdy jest w stanie wymyślić aktywności, które zabawią, zainteresują i jednocześnie zespolą uczestników takiego przedsięwzięcia. Jeden z warszawskich liderów branży, Argentum Event, zasłynął z dużej rozpiętości pomysłów na zespołowe zajęcia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Od bardziej standardowych, jak escape room, teleturniej czy koncert, po warsztaty z tworzenia lasu w słoiku, firmowej edycji Master Chef czy przebieranej imprezy tematycznej – firma może poszczycić się niesamowitym wachlarzem koncepcji.

Warto zaznaczyć, ze wszystkie te aktywności bawią, ale jednocześnie prowokują i zmuszają do interakcji, rozmowy, komunikacji i współdziałania. To żadna sztuka zaprosić uczestników na jedzenie i picie w nadziei, że sami sobie wymyślą zajęcie. Powyższe pomysły doskonale spełniają funkcję rozrywkową, ale i integracyjną. Zespół buduje się sam zwyczajnie dobrze się bawiąc.

Po trzecie – marka

Jeśli firma potrafi zorganizować warsztaty kulinarne online dla pięciu osób, i koncert dla 1000 ludzi – to jest to firma godna polecenia. Jeśli agencja ma w zanadrzu poważne zaplecze techniczne, wie jak wyposażyć studio do spotkania z ciekawym człowiekiem, ale potrafi też doskonale zaprojektować grę terenową – to powinna ona uruchamiać u nas zielone światło.

Właśnie takie podmioty i przedsiębiorcy zasługują, by powierzyć im team building w naszej firmie. Agencje eventowe w Warszawie próbują zachęcić klientów w dowolny sposób, a wiele z nich potrafi się wyróżnić. Najczęściej wybieraną jest jednak wspomniana już Argentum Event, która przekonuje przede wszystkim ilością wykonanych zleceń, markami klientów, którzy jej zaufali i wieloletnim doświadczeniem. Taka przykładowa agencja na warszawskim rynku doskonale pokazuje cechy, na które powinniśmy stawiać przy okazji imprez integracyjnych.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%