Zamknij
REKLAMA

Co mówią aktualne trendy na temat pościeli?

11:21, 25.04.2020 | materiały partnera

Pościel jest tematem, o którym można bardzo dużo opowiadać i jeszcze więcej pisać. Trendy w tej dziedzinie również bywają różne - nie raz zaskakujące, innym razem takie "normalne" i "do przewidzenia". W dziedzinie pościeli istnieją tak naprawdę dwa różne podejścia. Można być niezwykle modnym i co roku albo dwa zmieniać wystrój swojej sypialni zgodnie z najnowszymi trendami lub wręcz przeciwnie - wyposażyć swoją sypialnię w zestawy uniwersalnych pościeli, które cyklicznie będziemy zmieniać. Obojętne którego podejścia jesteśmy zwolennikami - zawsze warto zapoznać się z aktualnie obowiązującymi sypialnianymi trendami. Uchylając rąbka tajemnicy - w roku 2020 nie zmieniło się wiele w porównaniu do poprzedniego roku w temacie pościeli. 

Kolory, które już znasz...


W kwestii najmodniejszych kolorów pościeli nie będzie wielkiego zaskoczenia - tak, jak wspomniano już wcześniej. W tym roku w sklepie Posciel.to dominuje:
lilaróż,

  • baby blue,
  • pudrowy róż,
  • delikatny pomarańcz
  • cytrynowa żółć.

Warto zauważyć, iż kolory w stylu lilaróż czy pudrowy róż przez lata były kojarzone z pościelą dla małych dziewczynek. Ba, królowały one przez bardzo długi czas w wózkach dziecięcych dla dziewczynek. W dzisiejszych czasach jest to jednak kolor pościeli, pod którą chętnie kładą się także dorośli. Pozostałe barwy, zaliczane do grupy kolorów pastelowych, stanowią ciekawą alternatywę dla różu. Warto jednak pamiętać, aby przy wyborze pościeli warto kierować się tym, aby była to jak najbardziej chłodna odmiana tego koloru. Niewątpliwie są one dobrze znane osobom, które na bieżąco śledzą pościelowe trendy. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż każda nowa, elegancka pościel, to sposób na pewne odświeżenie sypialni i wprowadzenie do niej urozmaicenia. 


Wzorzyście, czyli modnie i z pomysłem!


Skoro znamy już najmodniejsze kolory pościeli w roku 2020, warto zapoznać się także ze wzorami, które będą nam towarzyszyły. Tutaj, w porównaniu z rokiem 2019, nastąpiła pewna zmiana. Okazuje się bowiem, że nie są to już czasy maksymalizmu - a przynajmniej tego maksymalizmu sprzed roku. Specjaliści od mody podpowiadają nam zakup w 2020 roku pościeli w... grochy! I to najlepiej jak największe grochy, takie trochę w stylu amerykańskich pin up girls. Na równi z grochami warto potraktować pościele nadzwyczaj wzorzyste, trochę impresjonistyczne - takie, jak byłyby zdjęte z nowoczesnych obrazów w muzeach sztuki. Dlaczego więc jest coś innego niż rok temu? Warto przypomnieć, że roku ubiegłym królowały wzory kwiatowe. Tak więc był to maksymalizm, ale bardziej "kwiatowy" niż "impresjonistyczno-grochowy". W tym miejscu należy podkreślić, iż nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie "jaką pościel kupić?". Istnieje kilka różnych wzorów, czy kolorów, którymi w tym roku warto się kierować. Nie zapominajmy jednak, że cały czas w sprzedaży są również te pościele "ponadczasowe", które co prawda mogą być dość nudne, ale... wcale nie muszą! Pamiętajmy również, że zdecydowanie ważniejszym parametrem pościeli od wzorów i kolorów jest materiał, z jakiego została ona wykonana.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA