Zamknij
REKLAMA

Zakłady bukmacherskie na wydarzenia e-sportowe - gdzie obstawiać i czy w ogóle warto?

15:24, 23.07.2020 | MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY

Nie da się ukryć, że połączenie zakładów bukmacherskich i areny zawodów e-sportowych to prawdziwa mieszanka wybuchowa, zdolna dostarczyć nam nie tylko dodatkowych pieniędzy, ale przede wszystkim niesamowitych emocji. Jest to jednak dziedzina, która rządzi się nieco innymi prawami, niż sporty klasyczne i do której trzeba zrobić odpowiednio większe rozeznanie. Dlaczego w ogóle warto obstawiać zakłady e-sportowe? Gdzie znajdziemy operatorów umożliwiających wybranie takich wydarzeń? O czym dobrze jest pamiętać, zanim jeszcze zarejestrujemy swoje konto i zaczniemy próbować sił z typowaniem pierwszych wyników?

1. Zakłady bukmacherskie na e-sport - u kogo?
2. Czy warto wybierać wydarzenia e-sportowe do typowania kuponów?
3. O czym pamiętać przed wybraniem bukmachera?

Zakłady bukmacherskie na e-sport - u kogo?
Obecnie możliwość obstawiania zakładów na duże imprezy e-sportowe posiada wielu legalnie działających bukmacherów, jednak warto pamiętać że pierwszym operatorem umożliwiającym takie działanie był LVbet. Z tego względu posiada on również najbardziej zróżnicowaną ofertę, a także jedne z bardziej atrakcyjnych kursów, na jakie możemy liczyć przy typowaniu rozgrywek DOTA, CS:GO czy Hearthstone. Zanim wybierzemy konkretną platformę warto jednak sprawdzić, czy obsługuje ona te zawody i wydarzenia, które nas interesują - nie wszędzie znajdziemy pełną ofertę.

Czy warto wybierać wydarzenia e-sportowe do typowania kuponów?
Esport jest stosunkowo nową dziedziną do obstawiania zakładów, jednak niewątpliwie posiada duży potencjał do wzrostu. Jest to przy tym temat bardzo różnorodny, gdzie dosłownie każdy może znaleźć tytuł, którego śledzenie i obserwowanie turniejów sprawi mu frajdę. Warto jednak mieć na względzie, że arena e-sportowa jest jeszcze bardziej dynamiczna i zmienna, niż ta dotycząca klasycznych dyscyplin sportowych, więc jeżeli chcemy typować poprawne wyniki, musimy naprawdę przyłożyć się do śledzenia tematów i wydarzeń związanych z interesującą nas grą.

O czym pamiętać przed wybraniem bukmachera?
Kolejną kwestią, o której warto pamiętać, jest wybór odpowiedniej platformy do obstawiania zakładów. Dużo lepszym wyborem jest zdecydowanie się na bukmachera legalnego, ponieważ mamy pewność, że nasz depozyt i wygrane są bezpieczne i zostaną wypłacone na nasze żądanie. Dodatkowo nie będziemy mieć również problemów z urzędem skarbowym, ponieważ operator odprowadzi stosowne podatki od wygranych w naszym imieniu, a nam przekaże już "czystą" nagrodę, gotową do wypłacenia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA