Zamknij
REKLAMA

Sufity napinane imitujące gwieździste niebo: stylowy pomysł na aranżację wnętrz

00.00, 28.10.2020 materiały partnera

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu chciał wcielić ideę przestrzeni kosmicznej we wnętrzu własnego mieszkania. Dzięki nowoczesnym technologiom takie rozwiązanie jest łatwe do wdrożenia przy pomocy sufitów napinanych.

Sufit gwieździste niebo: zasady tworzenia

Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jak zrobić gwieździste niebo na suficie, na pewno już coś wiesz o tego typu aranżacjach. Ale pewnie będziesz zdziwiony, kiedy dowiesz się, że do tworzenia napinanych sufitów z efektem gwieździstego nieba stosowane są obecnie różne technologie. Najbardziej popularną jest stworzone za pomocą led gwieździste niebo na bazie sufitu napinanego z PVC. To jednak nie wszystkie rozwiązania. Światło gwiazd z powodzeniem imitują lampy światłowodowe i projektory halogenowe, które są sterowane mikroprocesorem. Dzięki niemu obraz na gwiaździstym suficie może się zmieniać, zachwycając niezwykłymi efektami świetlnymi, takimi jak: spadające gwiazdy, przelatujące komety lub roje meteorów. Projektor jest używany do uzyskania przepełnienia kolorów.

Sufity napinane Legnica z obrazem gwiaździstego nieba można tworzyć na różne sposoby. Najbardziej popularne rozwiązania to:

  • Rysowanie obrazu graficznego na powierzchni napinanej powłoki;
  • Zastosowanie światłowodu z mikrolampami, z których każda pełni rolę oddzielnie świecącej gwiazdy;
  • Poprzez wykorzystanie perforacji itp. 
  • Zastosowanie na suficie światłowodów.

Dlaczego gwiazdy na suficie są tak popularne?

Cena sufitu gwieździste niebo zależy od poziomu skomplikowania jego wykonania, ale ogólnie jest dość przystępna, szczególnie jeśli ma się na uwadze naprawdę spektakularny wygląd takich powłok. Ponadto zamawiając sufity napinane Wałbrzych w firmie OTOmistrz możesz liczyć na sezonowe zniżki. Popularność sufitów napinanych z efektem gwieździstego nieba wynika także z:

  • Łatwości pielęgnacji takich powłok oraz ich długiego terminu używalności;
  • Oryginalności, dzięki której stworzony design przez długi czas nie będzie tracił na aktualności;
  • Niebo na suficie może wyglądać dokładnie w taki sposób, jak chce tego właściciel pomieszczenia.

Popularność tego typu aranżacji sufitów napinanych wynika także z faktu, że pasuje ona dosłownie do każdego wnętrza. Najbardziej klasycznymi pomieszczeniami do skorzystania z tego rozwiązania są sypialnia i salon, ale można też stworzyć wspaniałe gwiezdne niebo w kuchni, korytarzu lub łazience. Jest to dobry powód, by zastanowić się nad renowacją wnętrz, prawda?

Marzysz o gwiazdach na suficie? Firma OTOmistrz jest gotowa zrealizować Twoje marzenie. Mamy przystępne ceny na sufity napinane Wrocław gwieździste niebo, a dodatkowo tworzymy takie powierzchnie szybko, z zachowaniem wysokiej jakości i z wieloletnią gwarancją niezawodnego użytkowania. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%