Zamknij
REKLAMA

Która szczoteczka soniczna oclean jest najlepsza?

10:07, 12.11.2020 | materiały partnera

Firma Xiaomi i wszystkie jej podległe marki robią w ciągu ostatnich kilku lat oszałamiającą karierę w Polsce. Nic dziwnego – urządzenia te charakteryzują supernowoczesne technologie i elegancki, minimalistyczny design, a wszystko to za bardzo rozsądne ceny. Coraz więcej osób, początkowo sceptycznych co do chińskich produktów, przekonuje się do sprzętów Xiaomi i porzuca na ich rzecz marki, które dominowały rynek w poprzednich dekadach.

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej szczoteczkom sonicznym, które Xiaomi sprzedaje pod brandem Oclean. Na polskim rynku pojawiły się kilka lat temu i stanowią poważna konkurencję dla marek takich jak Philips czy Oral-B.

Szczoteczki soniczne Oclean

Czynnikiem wyróżniającym szczoteczki Oclean na rynku jest wykorzystanie najnowocześniejszych, inteligentnych technologii. Poza podstawowymi funkcjami znanymi ze szczoteczek innych marek, takich jak timer czy wbudowane tryby pracy, szczoteczki Oclean wykorzystują specjalne sensory, które reagują na nasz sposób mycia zębów, siłę nacisku i sposób trzymania szczoteczki i do tego dostosowują pracę urządzenia..

Innym ciekawym aspektem jest dedykowana aplikacja. Za jej pomocą szczoteczka łączy się z naszym smartfonem i przekazuje dane o szczotkowaniu – jego ogólną ocenę, miejsca wymagające większej uwagi i inne statystyki. Korzystanie z aplikacji nie jest obowiązkowe i szczoteczki pracują bez niej normalnie, niemniej jednak warto tej opcji używać – pozwoli ona nam na udoskonalenie naszych nawyków.

Oclean One

Flagowym modelem wśród szczoteczek Oclean jest model One. Jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli o nieco większych gabarytach i wadze, niż pozostałe – dzięki temu leży pewnie w dłoni. Producent wyposażył szczoteczkę w 12 podstawowych programów, które można dodatkowo personalizować poprzez wybór trybu pracy – czyszczenie, masaż, wybielanie – oraz jednego z czterech poziomów czystości.

Głowica szczoteczki może wykonywać aż do 42,000 ruchów na minutę, co w porównaniu z 600 ruchami na minutę przy używaniu szczoteczki manualnej, robi naprawdę ogromne wrażenie. Dodatkowo Oclean One wyposażona jest w bardzo dobry akumulator, który pozwala aż na 60 dni pracy.

Oclean X / Oclean X Pro

Najnowszymi i najnowocześniejszymi modelami szczoteczek są Oclean X i Oclean X Pro. Te szczoteczki mają identyczne parametry – różnica polega na dłuższym czasie pracy na baterii i skróconym czasie ładowania w przypadku modelu X Pro.

To, co wyróżnia szczoteczki Oclean X i Oclean X Pro, to kolorowy dotykowy wyświetlacz, w który są wyposażone. Za jego pomocą możemy personalizować ustawienia szczoteczki bez konieczności angażowania w to aplikacji mobilnej Oclean.  Za jego pomocą nie tylko zmienimy program czy tryb pracy, ale także ustawimy czas sczotkowania, ustawimy przypomnienie czy sprawdzimy poziom naładowania baterii. Na wyświetlaczu Oclean X i X Pro pojawiają się także informacje o aktualnej pogodzie.

Oclean Air

Kolejnym popularnym modelem pośród szczoteczek Oclean jest Oclean Air. Parametrami zupełnie nie odstaje od pozostałych modeli z linii – osiąga do 40,000 ruchów na minutę, posiada zaprogramowane cztery prędkości do wyboru i trzy programy mycia. Czas pracy na jednym ładowaniu baterii to ok. 30 dni.

Oclean Air wyróżnia jednak waga i rozmiary – jest ok. 60 gramów lżejsza od innych modeli. Oclean Air dedykowana jest osobom, które dużo podróżują i chcą, aby szczoteczka zajmowała jak najmniej miejsca w kosmetyczce. Jednak dzięki mniejszym wymiarom ta szczoteczka szczególnie dobrze sprawi się u dzieci. Dziecięca rączka łatwiej poradzi sobie z jej trzymaniem i operowaniem.

Gdzie kupić szczoteczki Oclean?

Jeżeli już zdecydowałeś, który model szczoteczek Oclean będzie dla Ciebie najlepszy, zajrzyj do sklepu oficjalnego polskiego dystrybutora marki na oclean.pl. Kupując w tym miejscu masz pewność, że otrzymasz oryginalny, pełnowartościowy sprzęt z gwarancją producenta.   

Pod adresem https://oclean.pl znajdziesz także szereg dodatkowych akcesoriów, takie jak etui i zapasowe końcówki, oraz inne urządzenia marki Oclean.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%