Zamknij
REKLAMA

Najlepsze filmy świąteczne

14:06, 10.12.2020 | materiały partnera

Zbliża się czas świąt. Nic więc dziwnego, że coraz częściej wyszukujemy filmy świąteczne. Nadają one niezwykłego klimatu. Dla wielu są one nierozerwalnie związane z atmosferą świąteczną - są jak choinka, jak śnieg i prezenty. Dlatego właśnie wybraliśmy najciekawsze propozycje filmowe, których akcja dzieje się w świąteczny czas. Sprawdźcie, które z tych filmów macie już za sobą, a które być może zechcielibyście zobaczyć. No i podzielcie się z nami swoimi typami na najlepsze produkcje świąteczne.

Holiday

Dwie całkowicie różne kobiety. Iris i Amanda. Iris jest zakochana w mężczyźnie, który niebawem poślubi inną. Amanda z kolei dowiaduje się, że jej wybranek był niewierny. Kobiety poznają się w sieci, pomagającej aranżować zamianę domów i postanawiają, pod wpływem impulsu, zamienić się nimi na święta. I tak Amanda przyjeżdża do angielskiej wsi, pokrytej śniegiem, a Iris do słonecznego Los Angeles. Wkrótce po przybyciu każda z nich będzie miała niesamowitą możliwość poznać miłość swojego życia… Jeśli nie wiecie, gdzie oglądać film - sprawdźcie propozycje na Pinbook.pl.

Świąteczny rycerz

Sir Cole, za sprawą czarodziejskiej siły, przenosi się ze średniowiecza prosto do współczesności, do miejsca, gdzie wszyscy przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Poznaje tam Brooke - wrażliwą nauczycielkę, która ma wyrobione zdanie o mężczyznach. Dziewczyna oferuje mu pomoc i razem próbują rozwiązać zagadkę, w jaki sposób miałby wrócić do swoich czasów. Niespodziewanie Brooke coraz bardziej podoba się sir Cole’owi. Film obejrzycie na Netflixie.

Grinch: Świąt nie będzie

Genialny Jim Carrey w roli Grincha. Złośliwy, zielony stworek mieszka sobie w jaskini na jednym z górskich szczytów i tym, czego najbardziej nienawidzi są Święta Bożego Narodzenia. Postanawia więc, że zniszczy ten piękny czas mieszkańcom pobliskiego miasteczka. Cindy, mała dziewczynka, postanawia, że odmieni zdanie stworka, ale nie jest to takie proste… Sprawy nie ułatwia fakt, że to, co dotyczy Grincha, jest w mieście zakazane.

Świąteczny kalendarz

Film opowiada o Abby, która ma wielkie marzenia. Chciałaby odnieść sukces w dziedzinie fotografii. Chciałaby wystaw, wielkich i pięknych zdjęć. Tymczasem robi zdjęcia w piwnicy, pracując dla mrukliwego mężczyzny. Nie poprawia jej humoru fakt, że jest singielką, a wszyscy ciągle pytają, kiedy sobie kogoś znajdzie. A przecież to wcale nie jest takie proste! Tuż przed świętami wraca jej najlepszy przyjaciel, który nieco poprawi jej humor. Na poprawę humoru dostaje również od dziadka stary kalendarz adwentowy. Okazuje się, że ma on niesamowitą umiejętność przepowiadania przyszłości. Jeśli chcecie zobaczyć film - wejdźcie na Netflix. A jeśli jesteście ciekawi, czy to w ogóle film dla was - możecie sprawdzić zwiastun na https://video.pinbook.pl.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%